Skocz do zawartości
Nowagrupa

Najlepszy (moim zdaniem) win 7.8

Rekomendowane odpowiedzi

Przetestowalem 3 romy WP 7.8 i najlepszy moim zdaniem jest Dynamics_HD2O_HD2_2_00_Western. Dziala plynnie, nie zawiesza sie, na razie nie znalazlem rzeczy ktora by w nim nie dzialala. Interfejs jest czysty, bliski oryginalnemu WP. Jedyna wada, jak chyba wszystkich 7.8 to bardzo szybki ubytek mocy w akumulatorze.

Testowalem tez 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS mial niewatpliwa zalete ze od razu mozna bylo instalowac wszystkie aplikacje ze sklepu Nokia. Ale byl tez pelny bledow: wiele rzeczy nie dzialalo wogole lub nie tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beemik

Hej,

wgrałem ten rom Dynamics_HD2O_HD2_2_00_8862b_Western [ROM] 02.06.13 Dynamics HD2O 2.00b WP7.8 8862 [ONLINE] - xda-developers (link do xda) i teraz mam pytanie co mam zrobić żeby uzyskać dostęp do widows live? Mam wcześniej jakoś odblokowywać rom czy mogę od razu wpisywać kod aktywacyjny i będzie działać? Bo widziałem gdzieś na xda i innych stronach tutorial, żeby dostać dostęp do kont i przed wpisaniem kodu trzeba niby coś tam powgrywać i dopiero kod. Wynikiem tego wszystkiego jest przedstawianie się w opcjach telefonu jako HTC HD7, jednak po wgraniu tego romu już tak mam w opcjach, dlatego nie wiem czy mam to robić czy nie? Pomocy! :)

udało się, marketplace działa, konta działają, po prostu wpisałem klucz i działa xD

teraz mam inny problem, nie działa aparat, jak załączam to zaraz powraca, zainstalowałem z marketu jakieś inne aplikacje aparatu i to samo, jakaś rada na to? pomóżcie, bo to dość duża wada jak dla mnie, że aparat nie działa... cała sprawa wygląda tak jak by aparat w ogóle nie był wykrywany przez system, nie było sterowników, etc.

Edytowane przez Beemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi