Skocz do zawartości
matteo3636

Czy zamiana się opłaca Xperia S ---> Galaxy Note

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem się zapytać czy opłaca się zamieniać Xperie S używaną ok 4-5 miesięcy w stanie świetnym, nie widać śladów użytkowania czy opłaca sie zamieniać na tą ofertę? Dodaje że telefon jest mi potrzebny do zdjęć, internetu, duży ekran i bajery ale nie wiem czy wrabiać się na takie coś z lekko pękniętym ekranem i gwarancją tylko 5 miesięcy.

Na dzisiejszej aukcji posiadam do sprzedania lub wymiany Samsunga Galaxy Not'a. Telefon zostal zakupiony w salonie Plusa 28.11.2011 roku.

Moj egzemplarz jest koloru czarnego. Cena jest tak niska, poniewaz telefon nie jest w stanie idealnym, a ja sam nie posiadam czasu na dlugie oczekiwanie na klienta. Stan telefonu technicznie oceniam na bardzo dobry +. Jezeli chodzi o wyglad to jest do czego sie przyczepic. Tylnia klapka w stanie bardzo dobrym, lecz po bokach mozna dostrzec ryski, miejscami nawet lekko schodzi lakier. Uwazam to za normalne slady uzytkowania, ktorych nie widac calkowicie po zalozeniu etui.

Jedyny mankament jaki posiada Samsung to pekniecie w dolnej czesci telefonu.Jest ono widoczne tylko pod katem, nie ma mozliwosci, aby dostrzec ja z lotu ptaka.Pomijajac te drobnostki telefon jest sprawny w 101%. Przycisk Home dziala bez zarzutow. Dotyk nawet w miejscu pekniecia dziala tak jak by go nie bylo. W serwisie zostalo wydmuchane powietrze z pod ekranu i zostala przyklejona folia na cieplo wiec wyklucza sie dalsze pekniecia na ekranie.Telefon idealny dla osob korzystajacych z internetu, ogladajacych duzo filmow, czytajacych e-booki, ale nie tylko :)

Kazda osoba znajdzie cos dla siebie w tym telefonie.

Interesuje mnie zamiana na poszczegolne telefony:

Samsung Galaxy SIII (moge ciut doplacic)

Iphone 4 lub 4s.

Samsung Galaxy Note II (moja doplata)

Proponuj, na pewno rozwaze kazda propozycje.

Do telefonu posiadam:

*Oryginalne pudelko wraz z zgodnym numerem Imei.

*Karte gwarancyjna wazna jeszcze przez 5 miesiecy.

*Kabel USB.

*Ladowarke.

*Etui koloru czarnego.

*Instrukcje obslugi.

*Sluchawki.

*S-Pen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shimu

Moim zdaniem się opłaca ;) Note jest dużo lepszym (wydajniejszym i lepiej wspieranym, zarówno przez producenta jak i przed wolnych deweloperów) smartfonem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Note wiadomo lepszy ale czy nie bedzie Ci przeszkadzał taki jego stan? dodatkowo nie wiem czy warto wymieniac zadbany telefon na taki ze sladami uzytkowania, peknieciem i jeszcze konczaca sie gwarancja (w sumie czy przy uszkodzeniu mechanicznym jeszcze ona jest?)..

W serwisie zostalo wydmuchane powietrze z pod ekranu i zostala przyklejona folia na cieplo wiec wyklucza sie dalsze pekniecia na ekranie

to brzmi jak sciema, co wydmuchiwał z pod ekranu skoro pekniecie jest praktycznie niewidoczne?

reasumując osobiscie bałbym sie ze moze to byc niezła mina a w razie problemów naprawa kosztowna lub wrecz nieopłacalna...

PS. Z ta drobna dopłata do S3 to tez koleś pojechał (zrozumiałbym gdyby note był swiezynka i igła stan) bo przy tym stanie Note to musialby dopłacić z połowę wartości S3 :)

Edytowane przez Heineken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Taa przedmuchane z pod wyswietlwcza... To SA wiec szklo jest zespolone z wyswietlaczem.

Nie ma co sie zamieniac na note w takim stanie

Wysłane z Nexusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Wyświetlacz się rozleci i będziesz bulic 600 za wymianę

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PS. Z ta drobna dopłata do S3 to tez koleś pojechał (zrozumiałbym gdyby note był swiezynka i igła stan)

chyba chodziło, że on dopłaci :) dzięki wszystkim za opinie, nie zamieniam się :) pozdrawiam można zamknąć

[...]

Edytowane przez patrykowy
    Regulamin Forum, punkt 4.9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi