Skocz do zawartości
arturhebel8

Galaxy S I - Problem z CM

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jako nowy użytkownik chciałem się grzecznie przywitać :)

A więc tak, od dobrych 2 tygodni walczę z moim SGS I a mianowicie jest on zakupiony w sieci Orange, android 2.3.5

i do rzeczy. od 2 dobrych tygodni usiłuję brzydko mówiąc wcisnąć w niego jakiegoś CM albo innego ciekawego Roma.

I Tu się rodzą problemy:

Root przeszedł bez problemów, następnie chciałem sobie to wszystko pięknie załatwić przez CWM (recovery)

I teraz tak: CWM zainstalowany ale Recovery mi nie wchodzi co wiąże się z tym że przy instalacji Roma wywala błąd.

Czy ktoś z Was drodzy Forumowicze byłby w stanie wytłumaczyć krok po kroku jak w mojego ukochanego SGS I wmontować jakiś piękny ROM?

Bo wersja androida 2.3.5 na te czasy robi się w sumie dosyć śmieszna

Dodam tylko, że jestem praktycznie zielony w kwestii Androida więc oczekuje odpowiedzi jak dla kompletnego tłoka (całe życie na WM 6.0)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Melfi

Powinieneś napisać w dziale swojego telefonu. Tam są poradniki, a przy okazji uzyskasz odpowiednią pomoc. Druga sprawa to napisz co Ci dokładnie wyskakuje, bo ciężko określić w czym problem. Wchodzi do recovery? Jeśli nie to może być kilka czynników np nie prawidłowo wgrane lub nieprawidłowa wersja (dla każdego romu jest odpowiedni kernel). Jeśli wchodzi to a czym polega problem z wgraniem? Telefon wpada w pętle przy próbie wgrania romu (bootloop) ?

Zacznij od wgrania Odinem ROMu 2.3.6 nie brandowanego np. JVT, JW4 a do tego dograj odpowiedniego kernela np CF-Root i wtedy ponów próbę wgrania. Bo strzelam, że nadal posiadasz oprogramowanie od Orange (2.3.5?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadza się , 2.3.5 od orange na szczęście już spokojnie powiem że było :)

4.2.2. CM 10.1 juz smiga az milo.

dzięki za twoją radę bo wszystko działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi