Skocz do zawartości
icek6

Jak usunąć simlock z Xperia E?

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta, a ile by to kosztowało u Ciebie? bo chyba zdecyduję się na kupno Xperii E ale niestety jedyna pasująca mi oferta na allegro to telefon z simlockiem, dlatego mówię od razu, że jeśli uda się w granicach 60zł to biorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alga
    Zależy jakie telefony i np. wiem, że takie modele jak Alcatel OT 2005 robią jako nieliczni. Na pozostałych stronach szukałem i nie dało rady. Fakt u nich trwało to cały dzień, ale kod zdobyli.

Prowadzę komis więc często korzystam z ich usług.

no ceny maja rozne ;) ale to tak jak kazdy inye serwis! ja zawsze korzystam z www.unlockcode4u.com - porada dla Ehaasta - prowadza oni tez opcje o sprzedazy hurtowej takze polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon Sony Xperia E skorzystałem z Zdalne zdejmowanie simlocka z twojego telefonu super serwis. Wysłałem email z nr IMEI i dosłownie po paru minutach był kod do zdjęcia Simlocka wraz z instrukcja. Wszystko działało jak powinno telefon odblokowany koszt 49zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

To dosyć drogo jak za taką usługę ;)

No ale na czymś muszą zarabiać.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koperta, a ile by to kosztowało u Ciebie? bo chyba zdecyduję się na kupno Xperii E ale niestety jedyna pasująca mi oferta na allegro to telefon z simlockiem, dlatego mówię od razu, że jeśli uda się w granicach 60zł to biorę ;)

Na PW napisałem ci o i jak.

To dosyć drogo jak za taką usługę ;)

Jak na zdjęcie samego simlocka po kodzie gdzie nadal jest zablokowany bootloader i fastboot to 50zł nie jest dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że odgrzewam bardzo starego kotleta, lecz mamy 2015 rok i czy jest na ten moment możliwość zdjęcia simlocka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ma aid 004 to tylko kodem a jezeli nie ma aid 004 to dam ci namiar do pewnej osoby co robi zdalnie tanio i bedziesz miał odblokowany bootloader fastboot ja bym ci zdja ale juz nie posiadam boxa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że odgrzewam bardzo starego kotleta, lecz mamy 2015 rok i czy jest na ten moment możliwość zdjęcia simlocka ?

Za darmo nie odblokujesz telefonu. Najtaniej będzie zdjąć po kodzie sam simlock

Jezeli ma aid 004 to tylko kodem

AID miał chyba znaczenie tylko przy U1/U5/U8 i platformie ODM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie prawda jak ma aid004 nie odblokuje boxem tylko kodem no chyba ze boxem emma ale to koszt 100 zł

Wiem bo sam chciałem odblokować telefon z aid004 z Seri xperia i nie poszło bo był aid004 

Edytowane przez Andrzej Kędzior

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli próbowałeś odblokować J lub Miro lub Tipo lub Tipo Dual lub E lub E Dual i nie udało ci się odblokować telefonu, bo miał AID0004?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi