Skocz do zawartości
saracen22

Czy da się włączyć Windows mobile na Desire HD?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawia mnie czy dało by się do tego fonika wgrać windows mobile ?

Edytowane przez chosen one
    nazwa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Nie wiem czy takie kombinowanie ma sens. Telefony działające pod kontrolą windowsa 6 są wolniejsze, a jeśli chcesz wgrywać 7 to lepiej kupić htc hd7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi mi zwłaszcza o to że jest więcej aplikacji np automapa itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nigdy nie bedzie . Windows mobile jest zamkniętym oprogramowaniem i nie ma możliwość uruchomienia go na androidzie bo nie ma sterowników podzespołów itp . Poza tym to bez sens . Na androidzie odpalisz otwarte oprogramowanie takie jak ubuntu i inne linuxy . Ale żadnego windowsa , IOs , ani tym podobnych nie bedzie i koniec .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Druid
    chodzi mi zwłaszcza o to że jest więcej aplikacji np automapa itd

Może wiecej to nie ale na pewno jest automapa ;) A jeżeli bardzo Ci zależy na tym aby mieć WM i Androida to taka opcja występuje ale gdy się ma HTC HD 2! [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ecyp8vb9bw8&feature=related]YouTube - Dual Boot Android 2.2 on HTC HD2 (Latest build)[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda że nie da sie tak zrobić w htc desire hd :(

ale z tego co mi wiadomo parametrami oraz wersją systemu za wiele sie nie różni od htc hd2 czy sie myle ?

Edytowane przez saracen22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupując DHD chcesz instalować na nim minmo? Moim zdaniem skoro kogoś stać na taki telefon wydatek rzędu 500zł na navi do samochody dedykowane nie jest niczym wielkim i nie musimy trzymać telefon ciągle pod ładowarką samochodową.

szkoda że nie da sie tak zrobić w htc desire hd :(

ale z tego co mi wiadomo parametrami oraz wersją systemu za wiele sie nie różni od htc hd2 czy sie myle ?

Rożni się. DHD ma nowszą rewizje CPU + GPU, więcej pamięci ram, lepszej jakości wyświetlacz, nowsza generacja dotyku (mikroprocesor odpowiedzialny za dotyk tej samej firmy co w iphonah).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CBear

@up: tu nie chodzi o dodatkowy wydatek, tylko uniwersalne urządzenie do wszystkiego. Jeżeli już mam telefon z tak dobrym wyświetlaczem to chciałbym by mógł on służyć również jako nawigacja, a niestety wszystko co jest na androida to chłam wypadający bardzo kiepsko w porównaniu z AM.

Niestety takiej możliwości jeszcze nie ma, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać aż AM ruszy tyłek i stworzy wersję na Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha nie sluszalem jeszcze zeby ktos chcial z androida przejsc na wm:D na andka jest duuuzo wiecej aplikacji a jesli chodzi o am to sam bylem jej fanem kiedys ale odkad mam aura sygic na androidzie am byla kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi