Skocz do zawartości
wmk3

ROME- Smooth&Battery [V20x]

Rekomendowane odpowiedzi

też niestety nie mam bysybox instalujemy system/bin ???

Nie mam tego pliku w data, można to bardziej szczegółowo opisać? Mianowicie włączenie tego skryptu przez smnanager bo ja tam dałem enter jak tego chciał, ogólnie przeszedłem to do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie coś mam

post-79235-14255725606005_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potem przez recovery Rome v1.2 Tweak i tego test nima ,za to pliki w inid.d się pojawiły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

No i dobrze masz. teraz w CWM instalujesz ZIP i restartujesz komoreczke. W katalogu /data powinien pojawic plik Test.log jak podawalem wyzej,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Autor w oryginalnym wątku napisał że zrobił jakiś błąd w ostatniej aktualizacji (1.3) i że trzeba poczekać na następny update. Nie wiem jak to się ma do telefonu, po prostu ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie da się takich rzeczy zrobić prościej tzn zapakować gotowca w zip i zainstalować przez recovery? Bo z tego co widzę to tylko w l9 trzeba grzebać w skryptach, w innych telefonach można normalnie co owocuje mniejszą ilością błędów przy instalacji. Ja się na tym nie znam, ale może ktoś umie takie rzeczy zrobić, forum byłoby wtedy bardziej przejrzyste bo nie byłoby tylu problemów. A co zaś tyczy się tych modów to niektóre mają już po parę lat i działają znakomicie. Sorki za off top, ale takie praktyczne myśli mnie nadchodzą jak mam się grzebać w skryptach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3
    Autor w oryginalnym wątku napisał że zrobił jakiś błąd w ostatniej aktualizacji (1.3) i że trzeba poczekać na następny update. Nie wiem jak to się ma do telefonu, po prostu ostrzegam.

No tak. Ale o dziwo v.1.2 nie tworzyla pliku test.log za to v.1.3 tworzy plik ze dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robzd8

Zainstalowałem wersje 1.2 i nie mam test.log czy to oznacza że skrypt nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Nowa wersja moda. Pierwszy post zaktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem, albo jestem jakis tepy, albo cos tu nie bangla. Czy ktos probowal zainstalowac najnowsza wersje? Robie doslownie wszystko wg instrukcji, pliki sie pojawily ale test.log nie ma. Czy da sie to sprawdzic w inny sposob? Ewentualnie jesli pliki sie pojawily to jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi