Skocz do zawartości
dzolero

Klopoty z USB-ciagle pojawia sie komunikat o polaczeniu usb

Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem wygląda tak.Pomimo to ze telefon nie jest podłączony przez usb, co 10 sekund pokazuje się na listwie komunikat o podłączeniu kabla usb.Moze to nie duży problem, ale kiedy wyłączę ekran to po paru sekundach znowu się załącza i tak non stop.Efekt-po krótkim czasie bateria jest pusta! Wie ktoś co może być przyczyna tego ? :wsciekly:

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo i najpierw wrzucilem nowego softa bo problem pojawil sie od razu po jego wgraniu pozniej oczywiscie wipe i wszystko smogalo jak trzeba :)

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za odpowiedzi ! Jak na razie sytuacja sie zmieniła.Jest znaczek ze usb jest podlaczone i ekran sie ciagle nie włącza-SUKCES ;) wipe nie robilem na razie....

Próbowałem sie podłączyć przez Bluetooth z Kies - bez rezultatów.Moze coś mam z kies na kompie ? ...No nic walczę dalej z technika ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Miałem to samo a właściwie nadal mam.

Pokazywało podłączenie USB wraz z ikonką na androdzie 2.1 (plus)

Zmieniłem soft Odinem na brendowany plusa Froyo 2.2 (naturalnie po aktualne poszedł wipe )

Myślałem, że wszystko ok, ale niestety po paru godzinach użytkowania telefon podświetla się, gaśnie, podświetla, gaśnie i tak w kółko(lecz już nie pokazuje na pasku ikonki usb)

Już 3 razy wgrywałem na nowo soft i nic nie pomaga...Chyba pójdzie na serwis...Co może być przyczyną takiego zachowania sprzętu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi