Skocz do zawartości
Maxymo

Gdzie w Warszawie można pooglądać HTC Desire Z?

Rekomendowane odpowiedzi

Maxymo

Jak w tytule.

W salonach Play nie można bowiem Z jest tylko na ZAMOWIENIE.

Gdzie zatem można pooglądać i fizycznie pobawić się Ztką przed zakupem?

Może ktoś wie gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Saturnie w złotych tarasach widziałem , prawdziwy telefon lecz nie włączony. Nie była to atrapa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maxymo

Dzięki za odp.

Chociaż nie włączony to na niewiele się przyda. Ja muszę się nim pobawić. Zobaczyć jak ks tel działa, jak się pisze na klawiat, ile błędów robie itp.

a tak to kupowanie kota w worku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kupuj i po problemie ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co ci po tym jak zobaczysz jak działa system. W tym telefonie jak czytałeś w świetnej ,obszernej i dostarczającej wielu informacji recenzji Z-etki którą napisał kolega Filipceglow że jego piętą Achillesa jest Zawias. I możliwość "pobawienia" się prawdziwym sliderem uważam za dosyć ważną sprawę która nawet może przesądzić o kupnie tegoż telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maxymo

W recenzji nie wyczytasz wielu ważnych rzeczy. Nawet bawiąc się czasem trudno jest odkryć bzdury które potem przez dwa trzy lata będą cię wkur...ać do potęgi. Tak było z moją nokią 5800 bo mi do głowy nie przyszło, że że pliki przesłane po bluettooth pojawiać się będą jako SMSy których nie można odczytać. Tak, że darujmy sobie kupowanie na podst.recenzji. To jest tylko wstępna informacja.

Druga rzecz to hardware - klawiatura, zawias, i inne pierdoły o których jeśli ich nie poczujesz to możesz czytać do pożygania a i tak nic nie będziesz wiedział.

Bez fizycznego kontaktu z tel nie widze w ogóle możliwości jego kupienia. To tak jakbyś kupował samochód na podstawie recenzji. Równie dobry pomysł.

A Play leci sobie w kulki nie dając możliwości sprawdzenia telefonu nawet w największym firmowym salonie w warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego w złotych masz możliwość fizycznego kontaktu z telefonem (fakt nie włączony) ale lepsze to niż nic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tupper

Ja miałem okazje pobawić się włączona Zetka w Kopenhadze na lotnisku w sklepie ;)

rewelacja ... zbieram juz kase :)

Edytowane przez tupper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kot

Byłem przedwczoraj w Złotych - nie ma sensu iść, telefon jest związany dookoła jakimś plastikiem i nie da się nawet otworzyć klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mihao

W media markt można się pobawić telefonami wystarczy podejść do kolesia na telekomunikacji i wam włączy. możecie się bawić do woli i nie ma żadnych kabli czy czujników :) Tylko nie oddalajcie się z nim :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi