Skocz do zawartości
dz1q

Upgrade do JK1 - długi start

Rekomendowane odpowiedzi

dz1q

Witam, to mój pierwszy post na forum, więc chciałem się przywitać.

Po poczytaniu tego i tamtego postanowiłem pozbyć się brandowego softu Ery i zarzucić najpierw JPB, ale musiałem wrócić do JK1 (JPB - totalna zwiecha na napisie SAMSUNG). Z tym, że mam wrażenie jakoby telefon uruchamiał się dłużej niż na sofcie brandowym. Nie wiem czy to normalne stąd pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Ja miałem soft PLUSa i tam start był błyskawiczny w porównaniu z XXJK1 który mam obecnie wgrany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dz1q

Czyli to jest jakaś norma. Soft brandowy śmiga szybciej. No cóż pora oddać fona do serwisu i wgrać na nowo soft z Ery :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft brandowany napewno nie chodzi szybciej od stockowego. Nie osadzaj oprogramowania po czasie jego uruchomienia. Brandowane romy sa zasyfione. Byc morze tylko ten rom tak dlugo sie laduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie też się zdaje, że JK1 odpala się wolniej niż mój brandowany z plusa. Ale kit z tym ile razy włączasz telefon? I nie ma niepotrzebnych śmieci wgranych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dz1q

Dobra, udało mi się zainstalować JPB :] Ma on jednak jedną dziwną przypadłość. Podczas gdy jest podłączony do kompa przez USB gdy wygasza się ekran, telefon sam się też wyłącza. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dz1q

Oczywiście, że robiłem, ale wydaje mi się że w trakcie instalacji wipe robiony jest z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    axe95

Wczoraj wgrałem JK1 przed nim miałem brandowany z ery. Też mi się wolno włącza ale jest o niebo lepszy od erowskiego. Nie ma żadnych gier demo których nie da się usunąć. Mam wrażenie że trochę lepiej działa. Jeśli tak bardzo ci zależy na brandowanym to na forum jest gdzieś ten rom, po co oddawać go do serwisu jak ty możesz to zrobić w 10 min?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wogóle JK1 ani JPB nie startuje. Też łapie zwieszke na napisie "SAMSUNG" :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi