Skocz do zawartości
kicsi

Lenovo Lephone 3GW100 - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

kicsi

Witam,

jestem tu nowy, a trafilem tu z powodu poszukiwan.

mianowicie potrzebuje pomocy z moim telefonem.

posiadam wymieniony w tytule Lenovo (3gw100) Lephone

i nie moge na nim ogladac youtube poniewaz nie ma on zainstalowanego flasha. Drugi problem to taki ze nigdzie owego flasha nie moge znalezc, bo gdzie nie zagladam jest napisane ze telefon ma androida 1.6 albo 2.1. W efekcie juz sam nie wiem jaki system posiadam.

w ustawieniach jest podany firmowy os lenovo.

gdzies znalazlem ze telefon ma andka 1.6 ale owy os lenovo zmienia go w pseudo 2.1 i chyba przez to nie da rady znalezc flasha bo dostepny jest tylko od wersji android 2.1 czy tam 2.2.

Prosze mozliwie szybka pomoc w mojej sprawie.

Edytowane przez paaulo
    dopasowałem tytuł do działu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wchodzisz w ustawienia / informacje o telefonie / informacje o oprogramowaniu to masz tylko podane lenovo os?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kicsi

Dokladnie w system info tam jest wszystko.

Mi sie wydaje ze lenovo os jest jakby nakladka na tego androida.

i tak jest tylko wzmianka o lenovo os.

no i przypominam ze telefonu nie ma oficjalnie w europie wiec nie ma polskiego menu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Co do systemu to jest to 1.6 a nie jak niektórzy piszą 2.0 lub 2.1 (możliwy update ale narazie nieoficjalny i w granicach 1.7 lub 2.0 - bez UI z Lenovo czyli wygląd standardowego Androida). Moim zdaniem aparacik jest nie do końca 3mega i bateryjka mogłaby lepiej 3mać (bo teraz 1-2 dni w zależności od użytkowania) ;(

Poza tym telefonik super i warty polecenia ! To coś pomiędzy Galaxy S a iPhone'm :P

Nowszy 3GW101 ma wyświetlacz TFT, 5MPX aparat i więcej pamięci (reszta to samo) ale AMOLED jest super i wart poświęcenia jakości fotek ;-)

Co do oglądania stronek we flash'u to tylko na andku 2.1 i 2.2 bo te starsze nie obsługują ;-(

Któraś z aktualizacji chyba 1.7 odblokowuje marketa i daje możliwość instalacji youtube na telefonie ale nie używam więc nie instalowałem.

Pozdrawiam

3gw100user

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kicsi

3gw100user.

A masz może jakieś akcesoria do tego modelu bo ja mam sam telefon z przerabianą ładowarką.

Albo może masz dostęp i możliwość ściągnięcia akcesoriów?

Ty w ogole masz standard czy flashowałeś na 1.7 lub wyżej?

BTW moglyby w końcu puścić aktualizacje na 2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze sprzedałem już swojego tele :facepalm: i naprawdę żałuję.

Myślałem że galaxy będzie lepszy a tu... ROZCZAROWANIE :zdegustowany:

Wracając do akcesoriów to nie pamiętam dokładnie adresu bo robiłem reset kompa, ale bez problemu można kupić folię, futerały, zaślepki do gniazda pin i kable. Oczywiście wszystko bezpośrednio z chin bo w EU nie ma :-( Koszta nie są wielkie więc warto poszukać w necie (np. futerał to ok 12USD a zaślepka 2-3 USD).

Wgrywałem też 1.7 albo wyżej (2 różne mody) ale wróciłem do standardowego bo jeden mulił a drugi był bez UI z lenovo a on mi się naprawdę podoba i jest praktyczny. Nie wiem jak teraz bo już nie siedzę w tym ale pod koniec lutego albo początkiem marca miało być już 2,1 lub 2,2 więc może już jest.

Pozdrawiam i powodzena

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To może użyj dedykowanej aplikacji do youtube (pewnie musiałbyś doinstalować), albo m.youtube.com (wersja mobilna)

aAdamo on napisal ze nie ma flasha i ma 1.6 a bez flasha m.youtube.com nie zadziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi