Skocz do zawartości
mister1

Zdalne ściąganie simlocka

Rekomendowane odpowiedzi

Hey . Jestem tu nowy :) w niedługim czasie będę szczęśliwym posiadaczem x8. Sprawa wygląda tak, że telefon jest z Anglii i posiada simlocka (nie wiem dokładnie na jaką sieć). Z tego co się zdążyłem zorientować na nalepce pod baterią jest 11w39. Trafiłem gdzieś u was na forum na coś takiego : SIMLOCK Xperia X8 X10 ARC S NEO V RAY PLAY WT19 (3319688661) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . I tutaj moje pytania :

1. czy ta metoda jest w 100% bezpieczna na zdjecie simlocka oraz odblokowanie bootloadera ?

2. czy po zmianie romu na jakiś custom, simlock nie wróci ?

3. oferta jest dość ciekawa ale czy nie ma w niej żadnych haczyków ? Bo nie uśmiecha mi się uceglenie fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

kiepsko to widzę a bl łamać bym cie radził z ta data jak nie chcesz tel stracić. jak juz to użytkownik koperta pomoże ci

Wyslane z X8 za pomoca Taptalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm rozumiem. Jestem ciekaw czy któryś z userów korzystał z tego typu usługi ?

Sądząc po komentach na profilu alledrogo dużo osób jest zadowolonych więc może warto jednak zaryzykować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

jak masz telefon na gwarancji to jakby cos nie poszło to wymienia płytę. jak gwarancji brak a coś się walnie... tel kosz

Wyslane z X8 za pomoca Taptalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi