Skocz do zawartości
Zenderable

Instalowanie oprogramowania za pomocą programu Flashtool

Rekomendowane odpowiedzi

Włsnie nie wiem czy chodzi dobrze 2 razy mi sie zawiesił dotyk wcześniej dzis sam raz sie zrestartował ale chyba przez ap podjasniania bo cagle sie nia bawiłem.Najbardziej wkurza mnie jednak lagowanie podczas przechodzenia ekranów bardziej widoczne jest to jak sie zminimalizuje ekrany czy u was tez widać jakieś lagi ? Wygoda to tak jak by tel po włączeniu chodził płynie i za np 20 sek lekko laguje mam dopiero 3 strony aplikacji i z 3 widzety moze na ekranie.Nie mam porównania przejde sie do sklepu i zobaczę inny tel. Dzis miałem okazje chwile zobaczyc xperie j kuzynki to tam dopiero przycina. zasieg wi fi w SP nie najlepszy można używać go jakoś ale w niektórych miejscach zrywa mi połączenie i sałby w prównaniu do innych

Edytowane przez Raciborski
    Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grizmo

Jeśli Ci się zacina a nie powinno to zrób reset ustawień, jeśli nie pomoże to zanieś do serwisu, a nie kombinuj sam ;)

Xperia J ma wszystkie podzespoły kilku krotnie słabsze więc nawet nie porównuj do siebie tych smartfonów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem reset a co oni mi zrobią w serwisie jak tel chodzi powiedzą marudzi pan bo przycina panu okienko przy przełanczaniu ? Choc w alegro przy powiększaniu tez nie jest do konca płynne ale alegro ostatnio to go**o zacinające nawet na kompie. Cały czas sie zastanawiam nad serwisem ale zanim to przejdzie to ile czasu minie i czy wogle cos zrobią.Według mnie to skopany system jeli bean 4.1.2 moze aktualizacja do 4.3 pomoże bo ma wyjść jako pierwsze na sony ale kiedy to bedzie nie wiadomo.To ze xperia j ma gorsze parametry to wiem ale nie oznacza to az tak w pracy systemu przy min obciążeniu.Zrobił bym sam tego flsasha choć trochę mam obawy ze cos nie wyjdzie i bym zobaczył czy cos da jak nie wtedy serwis.Ale nikt za mnie tego nie zrobi.

Edytowane przez Raciborski
    Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wie ktos kiedy sp dostanie 4.3 bo ma dostać to może wstrzymam sie z flashowaniem tego samego softu ? czy będzie możliwe zaktualizowanie z poziomu tel czy w jakiś inny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grizmo

nie, nikt tego jeszcze nie wie..

Jeśli chcesz to flashuj, ale też nie masz pewności czy Ci to pomoże, bo może mechanicznie coś jest nie tak.

Poradnik jest dobrze napisany i wszystko ok, ale chciałbym żeby mój przypadek był przestrogą dla osób które nie mają konieczności korzystania z tego poradnika, moja uceglona SP leży w w-supporcie od tygodnia i szczerze wierzę że zrobią co trzeba i będę miał telefon spowrotem bez problemów.

I do tej pory nie wiem co poszło nie tak.. a zielony to ja tak całkiem nie jestem w te sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hayato

Witam

Mam problem z flashowaniem SP. Postępuje według tego poradnika i gdy jestem przy 10 punkcie to wyskakuje komunikat

post-253084-14255728386574_thumb.png

Więc zainstalowałem sterowniki z tego folderu co było napisane, ale dalej wyświetlany jest ten komunikat. Czy wie ktoś co jest tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stusu

Próbowałeś jeszcze raz? Mi za pierwszym razem też wyskoczył błąd o braku sterowników, przy czym w tym samym momencie wyskoczył komunikat, że sprzęt został zainstalowany pomyślnie i za 2 razem już poszło. Pamiętam też, że z poprzednim telefonem miałem problem na jednym komputerze (win 8), a na 2 (win 7) poszło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hayato

@up

Problem rozwiązany. Dzięki za podpowiedź :)

Ja mam Windows 8 przez co wywalało mi błędy podczas instalacji sterowników. Aby je zainstalować, należy wyłączyć cyfrowe podpisywanie sterowników. Dopiero wtedy instalować je.

Samo flashowanie przebiegło bez żadnych problemów. Poradnik bardzo dobrze napisany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iver7

Witam mam problem. Robię wszystko według poradnika jednak przy punkcie 10 zamiast flashowania wyskakuje mi taki sam komunikat jak u użytkownika Hayato parę postów wcześniej. Mam Windows 7 próbowałem już 3 razy i zawsze to samo co może być powodem ? Dodam, że wgrywam najnowszą aktualizację 12.0.A.2.245 RU ale to chyba nie ma znaczenia ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję przed docelowym flashowaniem, wyłączyć telefon i z chwilą wkładania przewodu USB trzymać klawisz głośności w górę (tak, w górę). Powinien rozpocząć się proces odnajdowania sterowników.. Ja tak robiłem, myślę że u Ciebie będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi