Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

szymel00

Soft V20H.zip / V20F.zip / V20E.zip / V20D.zip / Android 4.1.2 by szymel

Rekomendowane odpowiedzi

Dizzy

Kurde szymel kolejne pokłony dla Ciebie. Ja jestem zadowolony z Avatara, ale może jak kiedyś mi się znudzi to przetestuję ten rom. BRAWO!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Ja też jestem zadowolony z Avatara i na pewno powrócę do niego nie bawem, ale tak mi przyszło do głowy, żeby zrobić coś ze stockiem, to dopiero pierwsza wersja i podejrzewam, że jakieś bugi się znajdą, trzeba będzie trochę popracować nad tym softem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy

Podziwiam Cię za chęci, umiejętności i zagospodarowanie czasu :) mi by żona urwała cohones ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie Avatar cos ostatnio sie pogorszyl obecnie uzywam kompilacji MaxiMuM 7 dla LG P700 by Skorupa123 o o niebo lipeij mam tu namysli kompilacje avatara z 10.06 po zainstalowaniu go sms, opera, touch pal system tak przymula ze nawet strony www nie dzialaja !! a na tamtym sofcie jest ok a;(

Z chęcią przetestuje te kompilacje :) bo juz mam się ochotę pozbyć tego telefonu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Nie no Szymel piwo!

Tak właśnie miałem chęć wrócić na stocka w najbliższym czasie, a tu takie cacko. Z chęcią potestuję. Brakuje mi troche nakładki Lg na Avatarze. Hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super szymel! Super soft! korzystałem z avatara ale wydaje mi się że już dla niego za dużo i trochę zaczyna mulić aktualizowałem na okrągło ale przymulał a ten soft ożywił telefon! :) Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja już widzę problemy na samym starcie, konto googla nie chce mnie zalogowac pisze że jestem zalogowany i od razu pisze czy chce się ponownie zalogować i tak w kółko od godziny, sieć jest, wifi też i lipton nie da się przejść logowania do googla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

U mnie normalnie poszło. Wpadłeś w tzw pętle, zrób factory reset w recovery i jak włączysz telefon nie konfiguruj konta google wogóle nie włączaj internetu dopiero jak zakonczysz ustawienie telefonu i przejdziesz do pulpitu to wejdź w sklep Play i dodaj konto google i wszystko będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem jeden dość wkurzający błąd tego romu mianowicie ustawienia dzwonka, na jaki by się nie zmieniło zawsze jest ten sam czyli jakiś tam systemowy, ustawiam swój w ustawieniach pisze nazwa dzwonka ale nadal jest ten systemowy. Wielka prośba mógłbyś to sprawdzić i naprawić?:) tak to rom bardzo dobry, pasek powiadomień wreszczcie jakoś sobie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Tak wiem ;) postaram się nad tym popracować w wolnej chwili :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi