Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

szymel00

Soft V20H.zip / V20F.zip / V20E.zip / V20D.zip / Android 4.1.2 by szymel

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć najlepiej działający, chciałem powrócić do stocka i przy okazji przetestować pierwszą twoją wersje v20D ale niestety nie mogę wgrać bo wywala błąd:

Symlinks and permissions...
    set_perm: some changes failed
    E:Error in/secard/V20D by szymel LGL7 - .zip
    (Status 7)
    Installation aborted.

Próbowałem na recovery: 6.0.2.8 6.0.3.0 6.0.3.1 i na żadnym nie idzie, a avatar i inne ROMy idą bez problemu dlatego mam nadzieję że szybko coś wrzucisz co co nie wywali błędu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Na chwilę obecną nie mam czasu na testowanie bo robię już trzeci soft v20e bez brandu, ale pierwsze wrażenie jest dobre, nawet jeśli chodzi o brandowany bez żadnych ulepszeń;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy mozna liczyc na wstawke bo chcialbys sprobowac tego stocka.... chodzi mi oczywiscie o tego 20e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

@pelczar

Zaktualizuj recovery do 6.0.3.2 musi działać u mnie poszło i kilka osób zainstalowało także,

Ale najlepiej jak chcesz to spróbuj wersję drugą link w pierwszym poście na dole;)

ktoś musi sprawdzić v20d bo inna metodą robię (stara dobra szkoła), nie wiem czy będzie u was działać u mnie poszło bez problemu i wszystko działa, ale wolałbym, żeby ktoś jeszcze przetestował ;)

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym drugim linku na pierwszej str podales ze baseband instalujemy osobno... skad go mam pobrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

jest w pliko-tece ale jeśli wgrywasz na v20 to basebandu już nie wgrywasz,:o za chwile link do basebandu będzie w pierwszym poście;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety aktualizacja recovery do 6.0.3.2 nic nie dała przy pierwszej wersji ROMa Status 7, pobrałem drugą a tam Status 1.

Chyba mój telefon woli zostać przy avatarze :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pare minut spr szymel drugiej wersji v20d i nie zauwazylem jakis bledow jedyny minus jaki zauwazylem tylko nie wiem czy to wina softu czy sieci play z ktorej korzystam ale mam caly czas jedna kreske zasiegu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi