Skocz do zawartości
szymel00

ROM Soft V20H.zip / V20F.zip / V20E.zip / V20D.zip / Android 4.1.2 by szymel

Rekomendowane odpowiedzi

szymel00
    ściągnąłem plik V20eBySzymel.zip wgrałem zgodnie z instrukcją i mam wersję oprogramowania P70020d-260-01. Czy to jest prawidłowy objaw? Nie powinno być 20e? Wcześniej miałem 20D z pliku V20D_00_root.kdz
    Poprostu masz baseband z v20d ale soft jest v20e sprawdź w build.prop lub innym programem np: android system info

ale mi słodzicie

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK w takim razie można instalować resztę programów. Czy Twoje tweeki są już wgrane w ten ROM, czy trzeba to zrobić oddzielnie? I które powinienem wgrać? Chodzi mi o Scrypty LG L7-1-3.zip, ulepszenia build.prop i seeder:DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

witam, ja sciagam wlasnie wersje v20e szymel open :) musze wgrywac baseband?

P.S jezeli zbieracie kaske dla szymela chetnie sie dorzuce ale kurde nie mam konta w banku i moge jedynie jakos przez sms :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    OK w takim razie można instalować resztę programów. Czy Twoje tweeki są już wgrane w ten ROM, czy trzeba to zrobić oddzielnie? I które powinienem wgrać? Chodzi mi o Scrypty LG L7-1-3.zip, ulepszenia build.prop i seeder:DD

Ten soft ma wszystko co najlepsze ode mnie wgrane i nie warto już nic dorzucać tak myślę ale jak lubisz dać jakiś tweak od siebie to na pewno nic się nie popsuje ;)

witam, ja sciagam wlasnie wersje v20e szymel open :) musze wgrywac baseband?

Jeśli nie byłeś na wersji v20 to musisz wgrać baseband ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

ok wszystko gra ale po zalogowaniu sie do gmaila przy nastepnej konfiguracji chce abym sie znowu zalogował i jak sie loguje wyskakuje ze konto juz istnieje i ani do przowdu ani do tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Niestety taki jest problem czasem musisz zrobic factory reset i pierwsza konfiguracje przejsc bez internetu dopiero jak bedzie zakoncz i dostaniesz sie na pulpit uruchamiasz sklep play i dodajesz konto google :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

nie ma apki talka? moge jakos ja dograc? jak robie restore do cm10 nie mam zasiegu :X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Baseband trzeba whrać v10 bo tu jest v20

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc.Jak mam zainstalowac rom skoro mam go wrzucic do pamieci telefonu ale nie mam sciezki wyboru do niego z poziomu CWM?Mam tylko wybor do plików znajdujacych sie na karcie pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym telefonie SD Card oznacza pamięć wewnętrzną, a karta zewnętrzna oznaczona jest External SD. Obydwie są dostępne z poziomu CWM. :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi