Skocz do zawartości
szymel00

Soft V20H.zip / V20F.zip / V20E.zip / V20D.zip / Android 4.1.2 by szymel

Rekomendowane odpowiedzi

titopl

U mnie przy instalacji też wystąpiło zapętlenie konta Google.... i zauważyłem jeszcze jedno niepokojące zjawisko - na stoku w ciągu nocy zjadało mi 1-2 % baterii, a tu 15%... poza tym rewelacja... testów ciąg dalszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnoszę wrażanie, że telefon działa dużo płynniej jak na Avatarze. Wszystkie przejścia wyglądają bardzo płynnie. Tez miałem problem z kontem google, ale zrobiłem tak jak poradził szymel stronę wcześniej i wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do zapętlenia u mnie nie musiałem robić factory reset, po prostu po pierwszym razie gdy się zapętlił wyłączyłem możliwość podłączenia danych (danie sieci komórkowej oraz wi-fi) i poszło bez problemu :)

Jedno pytanko dlaczego widget zegarka po ustawieniu na pulpicie wyświetla "problem z ładowaniem widgetu" da rade coś z tym zrobić. Inne zegarki ze sklepu nie odświeżają czasami godziny. Na każdym romie jaki miałem.

Piwko leci dla Szymela good job.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba zobaczę sb ten ROM, skoro Avatar jest tak dobry to jestem ciekaw tego.

Wysłane z mojego eLGka :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

Może ma ktoś pomysł odnośnie bugu z dźwiękami ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dizzy

A co się z nimi dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

Nie wiem jak to się stało ale nie można zmienić dzwonka cały czas jest jeden, chyba sobie odpuszczę ten soft i biorę się za V20E a ten można traktować będzie jako "awaryjny" jeśli ktoś chciałby powrócić do stockowego Jelly bean z pliku .zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
owall

Co ciekawe po zamianie plikow w folderze system/media/ringtones nie odtwarza juz nic:(

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

@up

A prawa rw-r-r nadałeś nowym plikom;)

---------- Post dołączono o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Czy jest ktoś chętny do instalacji drugiej wersji softu V20D bo mam jeszcze V20E brand play i V20E custom odbrandowany i nie wiem czy wrzucać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
semezy

A zauwazyles roznice miedzy D a E ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi