Skocz do zawartości
TheTechGuy96

Słabsza wersja Jki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wielokrotnie było na forum pisane o tym, że Xperia J jest wydana w wersjach słabszych i mocniejszych. Mógłby ktoś wytłumaczyć o co dokładnie chodzi? I jak sprawdzić którą wersję posiadam? Chodzi o te znaki na tylnej części obudowy? Będę wdzięczny za odpowiedz.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzudura powtarzana, ja mam dokladnie takie znaczki jak autor tematu i niczym sie nie rozni od J-ki z innymi cyfeami mojego kumpla. jak napisalem to w temacie tam, usunieto mojp post bo tutaj chyba kolos to osba swieta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@up

Jakbyś nie zauważył to od jakiegoś czasu nie jestem modem - ponieważ wraz ze starą ekipą stworzyliśmy nowe forum więc jeśli uważasz że ja coś usunąłem to jesteś w błędzie. Z resztą nigdy nie usuwałem nie wygodnych dla mnie postów więc wyluzuj :D

Ja również przestałem wierzyć w te oznaczenia bo ludzie mieli zupełnie inne... ale pomijając te oznaczenia to pewne jest że któraś z serii wpuściła wadliwe jotki, które są mało wydajne ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

Ja niestety jestem "ofiarą" Sonego jeżeli chodzi o wydajność, nigdy nie pogram płynnie w GTA III jak i np. w RR3 na medium.

Przewijanie jak i wysuwanie też nigdy nie będzie idealnie płynne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Ja mam podobnie jak kolega. Tez telefon ma problemy z płynnością. Subway Surfers jest całkowicie niegrywalne...

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lobo81

A może poprostu macie coś w tyle, ze wam tak przycina.Bo mnie raz subway surfers gra płynnie,a innym razem trochę przycina.

Ale zazwyczaj gra sie spoko :-)

Wysyłane z mojego Xperia J za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lobo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja niestety jestem "ofiarą" Sonego jeżeli chodzi o wydajność, nigdy nie pogram płynnie w GTA III jak i np. w RR3 na medium.

Przewijanie jak i wysuwanie też nigdy nie będzie idealnie płynne.

Sony Xperia J to budżetowy telefon z bardzo małą ilością pamieci bo co to jest 512 przy JB? Slaby jednordzeniowy procek wieć czego Ty oczekujesz, to juz xperia U miała 2 rdzeniaka( btw podoba mi sie bardziej niz J)? Jak chesz pograć kup sobie coś z górnej półki.

Tak jak wspominałem te oznaczenia na klapce i różne rodzaje J-tki to bzdura, nie potwierdza sie w rzeczwistosci.

Prawdą jedynie jest to że jest podobnie jak w ukladach pod PC procek zrobiony jest z wafla krzemu na którym jest "procków" masa, ten sam model ale jeden Ci sie podkreci a drugi lipa. I tu jest własnei pies pogrzebany, ale tylko jeśli podkręcasz procka, w zwykłym użytkowaniu tego nie zauważysz. To jest norma i nikt w tamtym ani innym temacie ameryki nie odkryl, to nie tylko jest w J-tka ale w masie innych telefonow.

A skąd wiem czemu to oznaczenie na plastiku nie jest tego wyznacznikiema to zwykle numerki? Z tego ze mam J-tke dokładnie z takimi samymi oznaczeniamia co @kolos28 przynajmniej tak wywnioskowałem z tamtego tematu, a moja j-ka nie chodzi tak jak jego,...kumpel ma j-ke z innymi numerami, podobno mulastymi a chodzi plynniej niz moja. co do gier sie nie wypowiadam bo nie gram poprostu.

Nie ma co narzekac mamy telefony z bardo niskiej półki, niektorzy mają brandy tak jak ja, Niektorzy dalej jada na ics i komorka działa sprawniej, przynajmniej moja tak robiła, obecnie czekam na jb 0.31 od play, jak nie poprawia bledow i troszke wydajnosci to skusze sie na flashtool i powrot do ics.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

Zaczyna sie twoje cwaniakowanie...

To dlaczego niby RR3 u kolosa dziala na med plynnie na tym samym romie z tymi samymi ustawieniami a u mnie na low potrafi przyciac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A widziales u kogos jeszcze innego zeby tak gry szły jak u niego? Bo ja ani jednego uzytkownika ktory by mial tak j-tke nie widziaalem, 90% ma tak jak Ty i ja. Trafił mu sie pewnie z samego środka wafla uklad.

Caly system masz z takimi samymi ustaiwnieniami? takie same programy korzystajace z neta i w tle masz :D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

W tle nic mi nie dziala bo wszystko co zbedne mam wywalone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi