Skocz do zawartości
TheTechGuy96

Słabsza wersja Jki

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Pewnie że konfiguracja i apki działające w tle mają znaczenie ale u mnie nawet czysty soft zaraz po wgraniu działa płynniej i ma więcej RAMu bo procesor wykonany z lepszej jakości tworzywa jest bardziej wydajny i lepiej zarządza RAMem. Fakt jest to telefon niższej półki ale nie mylmy pojęć bo jest e nim nowej generacji procek. Nie jest to ten stary snaodragon s1 ze z przestarzałym scorpionem wykonanym w technologi 65nm - armv7 ze zwykłym adreno200 a jest to nowy z 2012 roku snapdragon s1 z cortexem na pokładzie wykonanym w technologi 45nm z mocno podkręconym i zmodyfikowanym GPU czyli adreno200.

Tylko nazwa łączy te dwa układy dlatego "zdrowa" jotka powinna chodzić tak jak u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A widziales u kogos jeszcze innego zeby tak gry szły jak u niego? Bo ja ani jednego uzytkownika ktory by mial tak j-tke nie widziaalem, 90% ma tak jak Ty i ja. Trafił mu sie pewnie z samego środka wafla uklad.

czytam ten watek i moja byla jka dzialala nie gorzej niz kolosa a rr3 na mid konfigu sprawowalo sie porownywalnie,natomiast gta3 v1.3[starsza wersa z gorszymi teksturami,v1.4 ma juz tekstury HD]na ustawieniach max dzialala bezlagow.i to z kilkoma dodatkowymi procesami w tle.wiec cos w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kiedy kupiliście te telefony? mi się zdaje, że im dalej od premiery tym gorzej z jakością. ja swój kupiłem zaraz po premierze i myśle, że mam dobrą wydajność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

Ja kupiłem w grudniu i mam słabeusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Ja rónież kupiłem w grudniu i mam rakietę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dziwne niby są gorsze wersję a Sony tak sobie pozwala?

wysłano z owocu precyzji Sony XPERIA S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@up

Podobno Samsung galaxy s advance wydał złą i dobrą serię, dawno temu htc wfs również był w dwóch wersjach... Może to celowe zagranie producentów??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piernik wie o co z tym chodzi. Na szczęście mam już inny telefon i nie muszę się jotką denerwować. Producenci powinni takie coś wymieniać.

wysłano z owocu precyzji Sony XPERIA S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również czuję się trochę zawiedziony. Wiem, że Jotka to niskobudżetowiec, dlatego specjalnie wybrałem markę Sony, aby uniknąć takich sytuacji, niestety.. Telefon kupiony w grudniu, w sklepie RTV, chodzi średnio. Nie grzeszy szybkością, ale też nie zamula wielce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sadzicie ze tylko u sony z jka taka systuacja,otoz nie, z sgsa ta sama systuacja , mi sie trafila porzadna sztuka i na jb smiga jak nalezy poza aparatem ktory lubi zawiesic system[musi bys skopana aplikacja] a wielu uzyszkodnikow opisuje ze maja zawiechy ,spadek szybkosci,lagi z odtwarzaniem filmikow YT,czasem nie pomaga wipe nawet i powracaja do gb.jest jeszcze kwestia optymalizacji softu ale mysle ze dla sgsa jb ma dobra optymalizacje a jka b.dobra.sadze ze to jak fon dziala zalezy od jego komponentow i procesu produkcji i nie ma podzialu na te z lepszej partii i gorszej.poszczegolne elementy procek plyta glowna, kosc pam.ram pomimo ze sa produkowane w identycznym procesie to jednemu egzemplarzowi fona moze sie trafic lepszy lub gorszy komponent bo wszystkie nie beda identyczne, ktory ma wplyw na dzialanie calego urzadzenia.i stad jedni narzekaja a drudzy wychwalaja.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi