Skocz do zawartości
TheTechGuy96

Słabsza wersja Jki

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najprawdopodobniejsze, bo identycznie jest z SGA, jednym ten sam stock chodzi słabo (kolega z innego forum), drugim śmiga jak należy (mówie tu o sobie i o stocku ITALY 2.3.6 - coś pięknego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kołek

A jak mogę sprawdzić jaką mam wersję telefonu?

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    studys

Ja pierwszy raz słyszę o wersjach J'tki (słabsza i mocniejsza).

Na swoim przypadku wiem, że niestety Andek to takie zwierze które trzeba co jakiś zresetować fabrycznie. Niestety po kilku miesiącach (w moim przypadku 6 m-cy) telefon tak zamula, że nie da się go użytkować.

Przed wakacjami o mały włos a telefon byłby rozwalony na kierownicy. Potrzebowałem szybko zadzwonić a na wszystko musiałem czekać po naście lub dziesiąt sekund. Było to bardzo wkurzające. Moje poprzednie fony jak E72 czy zwykła 3720 działały bez resetu czy nawet wyłączania przez dłuuugi czas i nie było z nimi problemu.

Tu niestety nie jest tak różowo.

Tego samego dnia oczywiście pełny reset. Telefon nagle zaczął pracować jak rakieta, kontakty pokazują się praktycznie w mgnieniu oka a nie jak wcześniej po kilku sekundach.

Jest to ten dodatkowy minus systemu Andek, bo cały czas uważam że temu systemowi wiele brakuje do ideału.

Dodam, że ja cały czas jadę na sofcie różowego operatora bez root'a i innych wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawe rzeczy kolega pisze,bo ja majac jke ani razu nie przywracalem ustawien fabrycznych ani full wipe a dzialala jak nalezy, z tymze mocno ja modowalem ale tylko po to by polepszyc jeszcze wydajnosc ktora i tak byla wysoka.wiec musisz przyjac do wiadomosci ze sa lepsze i gorsze egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

studys dobrze gada...... Tak to jest jeśli długo się użytkuje telefon bez ponownego uruchomienia. Zaczyna zamulać itp itd. Gdzieś czytałem może nawet w instrukcji że system potrzebuje aby go " zresetować " czyli wyłączyć tel i włączyć co chyba 3 dni użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lobo81

Jest to możliwe ze mogą być 2 wersje jotek.

Edytowane przez lobo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Co Wy dajecie??

Powiedzcie dlaczego po zainstalowaniu CM10, bez wgrywania czegokolwiek, po prostu zaraz po czystej instalce, jednym chodzi jotka jak błyskawica a inni mają lagi przy poruszaniu się w menu itp. I czemu jedni mają 220 wolnego RAM a inni 140?

Przecież jest wgrywany ten sam ROM, bez grzebania w nim?

Tapnięte z Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lobo81

Na xperi x8 tak samo było jedni mieli dużo ramu inni znowu mniej i jednym mulił a innym nie.Tam też były wadliwe z tego wynika.

Wysyłane z mojego Xperia J za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

A jak to inaczej wytłumaczysz?

Na wildfire S też było o tym głośno, teraz na sgsa, sxj itp.

Ja rozumiem, że mogą występować minimalne różnice ale nie tak kolosalne...

Wiesz co kiedyś zetknąłem się z produkcją prostowników, gdzie cała seria została wycofana ze względu elektroniki - prostkwnik działał ale mocy nie miał przez jedną część, która była wadliwa i te wszystkie prostowniki miały tą samą przypadłość.

To samo jest teraz z Jotkami, działają ale brakuje im mocy, źle pracuję taktowanie procka, możliwe, że napięcie jest za małe i takie telelefony, źle zarządzają RAMem ;)

Tapnięte z Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lobo81

Chociaż teraz mi się coś ważnego przypomniało czytając to co napisałeś, były 2 wersje xperi x8 .Różnica między wersjami jedna a druga była jakoś 3 miesiące później.Jedna z ekranem cypisek, a druga z ekranem synaptic.Bez podlaczenia do komputera i programu, nie do poznania.I do jednej nowszej można było wgrać dual tocha a do drugiej tej starszej wersji niestety nie .Osiągi też różniły się można powiedzieć nawet bardzo .Chole.. możliwe jest jednak , jak tam dali wtedy 2 wersje ,bo pewnie coś popsuli w 1 wersji ,to teraz też mogli. Muszę poprawić post wyżej :( i musze przyznać ci racje kolos28.

Wysyłane z mojego Xperia J za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lobo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi