Skocz do zawartości
grzeech

głośnik wyłącza się podczas rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktoś o co może chodzić, prowadzę rozmowę a tu nagle wyłącza-wycisza mi się głośnik, ktoś mnie słyszy ale ja go nie słyszę. Nie odsuwam słuchawki od ucha, nie naciskam przycisków do regulacji głośności. ostatnio na 5 telefonów w 2 mam takie coś ale nie ma reguły. Przywracanie ustawień fabrycznych nic nie daje. mam najnowszy soft jaki daje play. Muszę się rozłączyć i jak ponownie zadzwonię jest już okey.

Proszę o pomoc,bo może ja coś robię źle. inaczej będę musiał rozważyć zmianę telefonu, ale lubie swojego l9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

A sprawdzałeś na innej sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chce być na innej sieci niż play (przełączać się, kombinować) mam drugi telefon w play i wszystko jest ok w tych samych lokalizacjach w tym samym trybie czyli nie gsm bo mam tam 3g. a zresztą wszędzie mi się tak dzieje czy jestem w centrum swojego miasta czy na zapupiu jakimś gdzie łapie gsm. Ewidentnie to wina telefonu, nie wiem może systemu.

Nikt się z czymś takim nie spotkał. Tylko ja? proszę tylko bez komentarzy w stylu "nie pasuje ci to sprzedaj" mi naprawdę pasuje mój LG ale już nie mam do tego siły dzwonie w rożnych sprawach biznesowych prywatnych a ty nagle ciach. Proszę o pomoc na prawdę:)

Notatka od Moderatora: suszpl
    wykrzyk.png nie cytujemy poprzedniego posta
    Edytowane przez suszpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm tez mi sie tak zdarzało, ale mam wrazenie, ze po instalacji nowego softu to ustało, bo teraz tego niezauwazam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I mi się tak zdarzało ale właśnie na nowym sofcie. Ustawienia fabryczne wszystko zmieniły i jest ok.:hyhy:

---------- Post dołączono o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Jeśli ustawienia fabryczne nie pomogły spróbuj hart reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I już myślałem że po kolejnych ustawieniach fabrycznych i hard resecie jest ok a tu dziś znów 2 razy i to tylko na lg, centrum full zasięg :mad::mad::mad: to ja już nie wiem, do pupy z takim telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

to na gwarancje wysylaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzeech wyslales telefon na gwarancje? Ja mam ten sam problem i nie moge sobie poradzic. Mam 3 telefony i tylko na L9 mam takie problemy.

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lliper

Mam problem ze swoim LG. Telefon kupiłem już z tym problemem, sprzedający mówi ze może usunął jakiś systemowe pliki (raczej nie możliwe). Problem jest następujący.

Uruchomię telefon mogę zadzwonić do każdego jest dźwięk i z głośnika z i głośniczka do rozmów, po 5 min nie działa ani jeden ani drugi, nawet w aplikacjach.

Aparat wcale nie działa, uruchamiam aplikacje aparatu i wisi na animacji a po chwili pokazuję błąd o zamknięciu. Stwierdziłem że przeinstaluje rom tzn wgrałem przez "UpTestEX_BY_BRIDE_2014" rom "V20O_00.kdz" ale nic sie nie poprawiło.

Próbowałem odblokować bootloader ale podstawową metodą nie chce.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mam to samo i do tego mikrofon nie chce działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi