Skocz do zawartości
Mati0016

Debrandować czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam wystawić na Allegro Samsunga Galaxy Ace 2. Wziąłem go z T-Mobile, używany był kilka razy. Tyle, że jest on brandowany (aplikacje i logo T-Mobile przy włączaniu). I tutaj jest moje pytanie: Czy oferta będzie bardziej atrakcyjna, jeżeli go zdebranduje (oczywiście nie będę o tym pisał)? Czy lepiej zostawić takiego jaki jest i wystawiać?

Sprzedaję ze wszystkim, co było w pudełku (słuchawki itp). Telefon jak na razie ma wgranego Android 2.3.6.

A tak przy okazji jeżeli ktoś chce kupić to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest różnica dla szarego użytkownika? Jeśli się na tym nie zna, to wystarczy mu napisać, że nie ma simlocka.

A jeśli się zna, to sam zdecyduje czy chce mieć branda czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe67

Mati: Ja bym napisał, że jeżeli kupujący sobie zażyczy możesz ściągnąć brand. Koniecznie z dopiskiem iż gwarancja zostanie zachowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety gwarancji nie ma, bo T-Mobile nie dało tej małej książeczki od Samsunga i podstawą do gwarancji jest umowa, której nie chcę dołączać do zestawu. Ale przemyślałem wszystko i zdebranduję, bo po co komu śmieci od T-Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem lepiej bez brandu bo sam ostatnio szukałem , w końcu kupiłem z brandem t-mobile bo nie znalazelm bez . ale jak bym miał wybierac to kupił bym bez brandu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon już sprzedałem bez brandu (w 1h po wystawieniu ktoś kupił).

Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety gwarancji nie ma, bo T-Mobile nie dało tej małej książeczki od Samsunga i podstawą do gwarancji jest umowa, której nie chcę dołączać do zestawu. Ale przemyślałem wszystko i zdebranduję, bo po co komu śmieci od T-Mobile

hmm wiesz co za sprawdze u siebie ... co prawda mam playa ale pewnei tak samo to dziala ... jesli tak to bedzie wojna ;/ bo to nie jest normalne ;/ wkoncu to telefon od samsunga a nie z logiem play ;/

sprawdzone , gwarancje mam niby samsunga z pieczatka ze kupilo sie w playu i doczepionym paragonem

Edytowane przez diablica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi