Skocz do zawartości
PawełFaves

Kabel USB OTG nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kabel ( Adapter Kabel USB Czytnik GALAXY TAB 2 NOTE 10.1 - TAKCES Tablet & PC Accessories ) do Note 10.1. Chciałem używać go do podłączania czytnika kart i oglądania zdjęć.

Niestety, kabel chyba nie działa.

1. Po podłączeniu karty pojawia się przez sekundę komunikat, że podłączono urządzenie. Jednak nie mogę znaleźć nigdzie zawartości w menadżerze plików. Po wyjęciu kabla, pojawia się komunikat o wyjęciu.

2. Podłączona myszka nie działa wcale

Może polecicie jakiś program czy coś? Liczę na POMOC!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam sie, że zepsuty. Ja wprawdzie używam przejściówki podpinanej bezpośrednio do portu, ale zasada działania jest taka sama. U mnie tez miałem takie objawy. Po prawidłowym podpięciu powinien się otworzyć ekspolorator z zawartością penka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miki2u

chcialem sie podpiac pod pytanie bo moj N8010 jest jakis dziwny. Z innymi urzadzeniami/telefonami zawsze bylo bez problemu, podlanczasz i dziala. S3, S4 podlanczasz przejsciowke i OTG dziala. W moim Note doszedlem ze musze wlaczyc w opcjach debugowanie USB, czy musze wlaczyc cos jeszcze? Kupilem juz 3 przejsciowke (zamiennik) i nic. Czasem pokaze ze podlaczono kabel USB i tyle.

Co ciekawe chcialem uzyc orginalnego kabla do ladowania i podlaczyc go przez prosty replikator portow usb. Wtedy tablet przestaje ladowac! po przedluzeniu kabla laduje, a po podlaczeniu rozgaleziacza portow usb juz nie! Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi