Skocz do zawartości
lubietelefony

Długość pracy baterii w Xperii SP

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jaki ? :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaję mi się, że u mnie bateria nie trzyma jak należy :/ Bez trybu Stamina przy 88% baterii telefon pokazuję 1 dzień a przy włączonej 1 dzień i 19h, to chyba stanowczo mało ?

post-246458-14255726998578_thumb.png

Może fakt, że u mnie zasięg z playa jest kiepski i bateria leci z powodu niskiego zasięgu albo jego braku ?

To mój pierwszy android, nawet jak komórki prawie nie używam to koniecznie muszę baterię ładować pod koniec dnia :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekajcie najpierw aż bateria się ustabilizuje. A nie pierwszy dzień i już wymagacie żeby były cuda i trzymał telefon cały tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja się nie znam na tym zbytnio, to ile trzeba mniej więcej trzeba odczekać ? :) Ja swojego Soniaka mam już niecały tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet ze dwa tygodnie. Ja byłem z tych co mocno narzekali, ale teraz jest dobrze. Jak telefonu używam niewiele to dwa razy doszedłem do prawie 6 dni. Z tym, że nie używam Fbooka. Zainstalowałem co najważniejsze i tyle. Baterie mocno może drenować nawet pamięć kalendarza, albo poczta. Zawsze tego używałem a teraz uważam, że można to dwa rzy dziennie zobaczyć na kompie. Problem, jeśli ktoś pracuje i poczty używa często. Ogólnie jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucyk
    Wydaję mi się, że u mnie bateria nie trzyma jak należy :/ Bez trybu Stamina przy 88% baterii telefon pokazuję 1 dzień a przy włączonej 1 dzień i 19h, to chyba stanowczo mało ?

[ATTACH=CONFIG]53106[/ATTACH]

Może fakt, że u mnie zasięg z playa jest kiepski i bateria leci z powodu niskiego zasięgu albo jego braku ?

To mój pierwszy android, nawet jak komórki prawie nie używam to koniecznie muszę baterię ładować pod koniec dnia :(

No jak gubi zasięg, to nic dziwnego, że bateria szybko pada...próbuje znowu się łączyć i znowu - aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co, teraz już wszystko jest ok, zresetowałem baterie sposobem który ktoś tutaj opisał i teraz bateria na staminie na 100% pokazuję trzymanie na ponad 4 dni a przed tym miałem ledwo 2 dni :) a z zasięgiem sobie poradziłem, ustawiłem, żeby fon korzystał z nadajników orange i jest nieźle :0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ipkis

Wyskoczył mi błąd i aplikacja CSR Racing została zamknięta. I aż sprawdziłem jak ze staminą jest. Też padła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Staminka padła" - wyłączyła się? Czy coś się popsuło?

U mnie wszystko było okej, ale od paru dni też coś nie halo ze Stamina Mode.

Telefon szacuje czas działania na jeszcze na przykład 15 godzin. Po włączeniu SM, to samo, 15 godzin...

W pierwszych dniach korzystania włączenie SM zmieniło by tą wartość z 15h na co najmniej 1d 6h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi