Skocz do zawartości
lubietelefony

Długość pracy baterii w Xperii SP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam telefon z brandem od PLUSa i w nocy telefon zjada 1-3%. Oczywiście synchronizacje, dane pakietowe i wifi są wyłączone, a telefon pracuje w trybie 2g/3g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to kwestia nie tyle wersji oprogramowania co jego "reinstalacji" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może po prostu bateria jest walnięta ale moim faworytem będzie gubienie sieci ;) Ja na miejscu kolegi przeinstalowałbym telefon i jeśli by to nie pomogło , to odesłałbym na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest tak, że przed podłaczeniem do ładowarki czyszczę kontroler ecco, potem wyłączam telefon, włączam, ładuję i potem wytrzymuje mi przy niewielkim użytkowaniu do 6 dni. Jak tego nie zrobię, przy tym samym użytkowaniu bateria trzyma do dwóch dni. Nie robie resetu baterii pod klapką:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Whitie

Próbowałem też takich manewrów. Działa to. Ale chyba nie tędy droga w XXI wieku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jarenty, to Sony mogłoby napisać to w instrukcji obsługi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłoby Jojo693, ale mogłoby też może w aktualizacyjce jakowejś dać łatkę na tę dziurę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Whitie

Po co? Przecież można sobie tę ruchomą odstającą klapkę zdjąć, wcisnąć magiczny przycisk resetujący, zresetować usługę włączyć, wyłączyć i podłączyć do ładowarki. To takie proste :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Ja również muszę zgłosić problem z baterią, co poniekąd mnie cieszy, albowiem bałem się, że trafiłem na uszkodzony egzemplarz; jak widzę, sprawa dotyczy większej ilości telefonów. Pomijając w tym momencie szczegółowe wyniki, chcę powiedzieć, że wczoraj zdebrandowałem telefon w nadziei, że i u mnie – podobnie jak u kolegi Amd Fan – rozwiąże to sprawę. Niestety, w nocy ubyło 15% – tyle, co do tej pory. Wczoraj, przy 85% i włączonym trybie Stamina, telefon sugerował 4 dni pracy. Dziś, po kilku rozmowach i 15 minutach spędzonych w Internecie, zostało 35% i 17 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz czy wyczyszczenie kontrolera trybu Eco pomoże bo ja też to robiłem. Sprawdź co tak zuzywa tą baterię. Ja na poczatku miałem na pierwszym miejscu Ekran co było dziwne jeśli lelefon leżał całą noc nie ruszany. Naładuj baterię i wykonaj reset stamina Mode

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi