Skocz do zawartości
mr_d3a7h

Sygic Mobile Maps 10 - mapa Polska licencja na 12 miesięcy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałem tylko napisać - bo zapewne część z Was woli oryginalne oprogramowanie - że wymienioną w tytule aplikację do nawigacji - również na platformę Android - znalazłem dziś w jednym z hipermarketów Auchan w Białymstoku w cenie 50,00 zł.

Wersja ta jest na karcie 2GB, po uruchomieniu można korzystać 12 miesięcy (od dnia uruchomienia w pełni zarejestrowanej kopii na oryginalnej karcie micro SD).

Jak sądzę w innych oddziałach wyżej wymienionego marketu również są podobne ceny.

Radzę kupić - cena normalna to około 100,00 do 155,00 zł (gdzie ta najwyższa to moim zdaniem przesada, ale euro rtv agd zapewne ma inne zdanie ;) ).

Pozdrawiam!

p.s. niestety nie mogłem zrobić zdjęcia produktu wraz z ceną gdyż by mnie wywalili ze sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywliliby za zrobienie fotki? Na jakiej podstawie?

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie muszą mieć podstawy - umieszczają informację w postaci znaku graficznego (zakaz foto) i wystarczy - prawo ich chroni.

po za tym konkurencja nie robi zdjęć tylko chodzi i spisuje na kartkach papieru ceny interesujących produktów - w auchan to się zdaj się nazywa "kontroling" ;)

kończąc offtop - polecam jeżeli u Was można znaleźć takie oprogramowanie w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x