Skocz do zawartości
lukasz914

Gdzie w Poznaniu mogę zrootować telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam taki problem

Otóż od kilku miesięcy jestem posiadaczem LG swift l7... Telefon spoko, jednakże problem jest z tym że wolnej pamięci w telefonie jest jedynie 2,5 gb i nie wiedzieć czemu w telefonach lg nie ma możliwości zapisu jakiegokolwiek programu na karcie pamięci, przez co pamięć znika w oczach... No i telefon się strasznie zmulił przez te pare miesięcy, a zająłem ledwo 1,2 gb pamięci telefonu. Czytałem na różnych forach aby zrootować telefon. Wtedy podobno będę mógł powywalać te różne pierdoły od producenta które mi są w ogóle niepotrzebne, a inne programy przenieść na karte pamięci... Problem polega na tym iż na tych samych forach ostrzegają że jak coś popsuje to telefon moge nieodwracalnie uszkodzić i gwarancja mi tego nie obejmie.... Szczerze mówiąc wole zapłacić te 40 zł w jakimś komisie czy serwisie gsm i niech mi zrobią ludzie którzy na co dzień w tym siedzą... No tak, tylko komisów i serwisów troche jest, ale gdzie będę miał pewność że nic mi nie popsują? Znacie jakieś godne zaufania serwisy gsm które robią rooty w telefonach? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś adresy i namiary ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podam ci konkretnych namiarow ale powiem tak ;

Jeśli ktoś prowadzi serwis telefonów komórkowych to zna się na rzeczy i taka podstawowa czynność jak zrootowanie telefonu, która defacto trwa 2minuty potrafi zrobić. Sam to możesz wykonać nie jest to nic skomplikowanego. Ale jak wolisz zapłacić-ok rozumiem każdy serwis to zrobi od razu proponuje by wygrali ci jeden z romow opartych na cmie

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Jeśli ktoś prowadzi serwis telefonów komórkowych to zna się na rzeczy i taka podstawowa czynność jak zrootowanie telefonu, która defacto trwa 2minuty potrafi zrobić
    Ja akurat mam inne doświadczenia. Trudno ogarnąć wszystkie marki i modele. Metod rootowania jest zapewne tyle, ile telefonów. W takich "serwisach" raczej nastawieni są na naprawę sprzętu. Nigdy nie udało mi się uzyskać żadnej rady na temat oprogramowania.

lukasz914, poczytaj forum i zrób to sam. Tylko z głową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Jeśli sam nie potrafisz zrootować telefonu to lepiej odpuść sobie dalsze zabawy z custom romami bo jeszcze sobie telefon uceglisz;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi