Skocz do zawartości
Asasen

Prawie Martwy GT540( dziala DOWNLOAD MODE)

Rekomendowane odpowiedzi

Asasen

nie ma takiej mozliwosci zeby nie dalo sie tego wylaczyc, jesli win blokuje wylaczenie to sprobuj odinstalowac LG MODEM USB tak zeby wykrywalo go jako nieznane

---------- Post dołączono o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

No właśnie,a co jak po odłączeniu telefonu nie wyświetla się logo tylko ciągle telefon jest w trybie Download Mode i nie można z niego wyjść? Mam właśnie taki problem,że telefon jest ciągle w trybie DM,ani wyjęcie baterii ,ani powyższa instrukcja nie dały rady.Co prawda wszystko się zgadza do momentu opisanych 30% w programie LG Mobile Update. Niestety po komunikacie o rozłączeniu kabla i faktycznym jego rozłączeniu i uruchomieniu nie wyświetla się logo ,a telefon wciąż pozostaje w trybie Download Mode.Jak wyjść z tego trybu?Z góry dzięki za pomoc a:D

do uzytkownika Ciekawy po odlaczeniu fona na 30 procentach jeszcze nic z nim nie zrobisz dopiero teraz mozesz wrzucic roma przez np KDZ i wtedy odppalic telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety ... Ale wypada podziękować chłopakom z Serwisu LG Electronics z Mławy :ok: a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wielku

czyli jak nie wibruje przy włączeniu to już nic nie zrobię tylko serwis? bo niestety nie mam gwarancji więc pewnie będzie to dużo kosztować ;/

update

ok to jest super dziwne a co jak nagle po tych 30% przy włączeniu jest wibracja dalej przechodzi do download mode ale w kdz wyskakuje błąd

update 2

ściągnąłem inny soft i teraz stoi na wParam = 205 program nie jest zawieszony ani nic po postu stoi sobie a komórka dalej jest w download mode czytałem gdzieś że teraz na ekranie powinna się pojawić ikona z jakąś baterią czy coś ale nic takiego nie ma więc chyba ten boot zepsuty jest ;/

Edytowane przez wielku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad

Próbowałem tej metody a mam taki sam problem, tylko tryb download działa i po uruchomieniu zawibruje i wisi na logo LG i nic nie pomaga. Mam Windows 7 64bit, odinstalowałem i instalowałem wszystkie sterowniki, wgrywałem przez KDZ rom z fastbootem i nic nie pomaga, KDZ się zawiesza na 215 a fon uruchamia się ponownie i znów wisi na logo LG.

Na dodatek teraz jeszcze mam problem z zainstalowaniem sterownika adb.

Czyli co, uwalony boot i zostaje tylko serwis i riffbiox?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi