Skocz do zawartości
Danut

Google Checkout - brak przelewu od Google

Rekomendowane odpowiedzi

Danut

Mam pytanie, Google checkout przelewa pieniądze 15 każdego miesiąca. I pieniądze za aplikacje w Google Play otrzymywałem systematycznie. Jednak w tym miesiącu tj. Czerwcu nie otrzymałem przelewu mimo że miałem tak jak to zwykle bywa informacje w dziale płatności.

Przetwarzanie płatności 1-31 maj.

Data następnej zapłaty 15 czerwca.

Miał już ktoś podobnie. (teraz mam już informację przetwarzanie płatności 1-30 czerwca, data następnej zapłaty 15 lipca)

Może jest to spowodowane tym ze zmieniłem konto z bzwbk na mBank.

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danut

Podbijam, miał jakiś developer z tym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spokojnie te przelewy potrafią iść całymi tygodniami, jak by ktoś ręcznie przewoził te pieniądze, nie ma dziś będzie za 15 dni czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danut

Aha, to dzięki trochę mnie uspokoiłeś, sądzę że dostanę już na lipiec ;P ok. 15. Zresztą zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danut

No i coś jest nie tak... dzisiaj jest 15 lipca i mam już przetwarzanie transakcji 15 sierpnia... Nie otrzymałem płatności za czerwiec ani za lipiec. Jak można skontaktować się z google w związku z tym? Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Ja też mam z tym problem, od poniedziałku realizuje mi płatność i już 3 razy się nie udało. Nie wiem o co kaman. Napisałem do suportu zobaczymy w jakim tempie odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bozon
    Ja też mam z tym problem, od poniedziałku realizuje mi płatność i już 3 razy się nie udało. Nie wiem o co kaman. Napisałem do suportu zobaczymy w jakim tempie odpowiedzą.

Na moim koncie to wyglada tak ze płatność za czerwiec wykonali 3x, przez co mam ujemne saldo na koncie i wielki czerwony napis "Masz niezastosowane płatności lub kredyty."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Dokładnie. Nie tyle 3 razy wykonali, co 3 razy próbowali. Ja już mam czwartą próbę w trakcie :E Przed chwilą rozmawiałem z google przez telefon :E Niestety Pani nie była w stanie nic mi na ten temat powiedzieć, prosiła żebym wysłał screenshoty na maila, którego dostałem i tak też się stało przed chwilą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bozon
    Dokładnie. Nie tyle 3 razy wykonali, co 3 razy próbowali. Ja już mam czwartą próbę w trakcie :E Przed chwilą rozmawiałem z google przez telefon :E Niestety Pani nie była w stanie nic mi na ten temat powiedzieć, prosiła żebym wysłał screenshoty na maila, którego dostałem i tak też się stało przed chwilą.

Tak - 3x wystawili pokwitowanie zapłaty - mam nadzieje że nie wysłali tej kasy bo wtedy to dopiero będą jaja :)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Właśnie mi odpisali:

Thanks for notifying us about this issue. Our engineering team is working to resolve it as quickly as possible.

I tyle... zobaczymy czy faktycznie "as quickly" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi