Skocz do zawartości
Danut

Google Checkout - brak przelewu od Google

Rekomendowane odpowiedzi

shortez

o fajnie wiedzieć:) jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Czyli teraz przez kolejne miesiące nie dostane nic a bilans będzie mi się zerować przez kolejne 2-3 miesiące zanim wreszcie wyjdzie na zero :s

No trudno, ale dobrze tak dostać na raz tyle, to tak jakby rata 0% ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bozon

Taaa... ale moja księgowa dostanie zawału tym bardziej że to w sumie niemała kwota i ciekawe jak to zaksięgować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danut

Ja nie otrzymałem wcale przelewów może to i dobrze. Pewnie przeleja w późniejszym czasie. Po za tym dzisiaj otworzyłem checkout i się dowiedziałem że mam zawieszone konto przez to ze nie zweryfikowalem konta. Musiałem jeszcze dzisiaj przesłać kopie paszportu albo prawa jazdy, do uzupełniony wcześniej dokumentów. Mam nadzieje ze do 2, 3 dni to zalatwia i wszystko wróci do normy. PS. Jak by mi przelali moja kwotę 3, 4 krotnie to bym miał też niezły prezent. Ale też niezły minus...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Ja nie musiałem przesłać żadnych dokumentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danut

Może to przez to ze zmieniłem nr konta. No ale w tym linku co podałem wcześniej jest ze niby dla Europy są wymagane takie aktualizacje danych osobowych i ich potwierdzenie. No ale nie wiem jak to jest z tobą. Ile masz już konto deweloperskie może dłużej niż ja albo krócej dlatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Ja dopiero zaczynam zabawę, konto mam od maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mz1990

Potwierdzanie dokumentów miałem gdzieś niedawno i nie tylko ja z tego co wiem, więc może była jakaś ogólna akcja. Co do przelewu to ja akurat dostałem jeden, ale kolega dostał podwójnie. Prezent jak prezent, pytanie właśnie co księgowa ma z tym zrobić, skoro podatek płaci się w miesiącu w którym była sprzedaż, a tutaj jest przelew przedwcześnie, taka jakby zaliczka. Zignorować to i płacić od faktycznej sprzedaży? Tak by było najrozsądniej, bo by wszystko się później zgodziło bez żadnych korekt, ale z drugiej strony jest więcej kasy na koncie niż powinno być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh... a u mnie jeszcze inna durna sytuacja :)

przelew wykonano 2x, ale zaksięgowano 3x przez co mam ponad 12k na minusie na wallecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Ja mam cztery wypłaty zrobione a przelewy dostałem dwa :) pisałem też do nich w tej sprawie i ma to na dniach być wyprostowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komuś coś drgnęło w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi