Skocz do zawartości
Dulo

ROM MIUI v5 - HTC One X - miuipolska

Rekomendowane odpowiedzi

Pabloo

Gdzie to widzisz? :) Zauważyłem jedynie 4.1.1...

EDIT:

Już widzę, faktycznie port 4.4.2 :) Zasysam i zobaczę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA!

Pomimo, że rom został już zdjęty z miui polska, jeśli ktoś go ściągnął to proszę aby go nie instalował! Do romu wkradł się jakiś bug, który sprawia, że urządzenie chwilę po uruchomieniu wpada w bootloopa. Ekipa Miuipolska już o tym wie. Jeśli ktoś bardzo pragnie, to może zainstalować miui kitkatowe, ale przed instalacją trzeba na komputerze usunąć aplikację Updater, która jest winowajcą bootloopa.

Update: Sprawdziłem metodę od Miuipl. Niestety telefon nadal tkwi w bootloopie. Po prostu poczekajcie, aż ekipa załata rom.

Edytowane przez maxio115

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem że rom został wstawiony na stronę znowu, testował ktoś już czy poprawili problem z bootloopem? I czy konieczne jest flash boot.img przy przejściu z innego kitkata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam: na miuipolska jest już działająca wersja systemu, która bazuje na kitkacie. Telefon normalnie się uruchamia i nie wpada w bootloop. Jednakże widać, że Miui na 4.4 jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju, o czym świadczą małe bugi jak np. przyciski ekranowe, nieprzetłumaczone opcje w ustawieniach, czy odpowiedzialny za wcześniejsze bootloopy Updater. Ja jednak jestem przekonany, że ekipa poradzi sobie ze wszystkimi niedociągnięciami i już za kilka kolejnych aktualizacji będziemy mogli cieszyć się w pełni dopracowanym i stabilnym Miui w batonikowej wersji. Niecierpliwi mogą korzystać od zaraz, perfekcjoniści niech poczekają kilka tygodni.

W spoilerze dowody ;)

post-31917-14255751200218_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie staje na logo miui. Jak rozumiem zmiana boot.img jest potrzebna? Inne KK zmieniam bez tego i miałem nadzieję że miui też się uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że jest potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiala sie nowa wersja...testowal ktos? Jaki kelner polecacie pod 4.4?

via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem dzisiaj MIUI z dnia 01.09.2014.

Szczerze mówiąc podoba mi się ta nakładka bardzo.

Jedyny szkopuł to to, że wydajność 3D jest strasznie słaba. Są lekkie przycięcia przy przemieszczaniu się między pulpitami.

W benchmarkach robię o mniej więcej 30% gorsze wyniki (W zakładce bateria plan zasilania mam ustawiony na wydajny).

Czy to normalne dla tego ROM'u?

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że tak, chociażby z powodu "ciężkości" samego miui, a dodatkowo nieoficjalny Kitkat nie jest tak dobrze zoptymalizowany jak oficjalny 4.2.2. Możesz również próbować zmiany kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi