Skocz do zawartości
nevertheless9

Wymuszenie zatrzymania aplikacji na WT19i

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Androidem na Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i). Na początku zaznaczę, że nic nie modyfikowałem ani nie rootowałem, gdyż się na tym nie znam- konto na forum założyłem specjalnie dla tego wątku. Otóż od pewnego czasu dzieje się tak, że cały czas praktycznie muszę telefon restartować. Po jakimś czasie od włączenia do jakiejkolwiek aplikacji wejdę (włącznie z wiadomościami) wyświetla mi się okno "Aplikacja ... (proces com.android. ...) została niespodziewanie zatrzymana. Wymuś zatrzymanie" No i to Wymuś zatrzymanie to jedyne wyjście, nic nie mogę zrobić. W ten sposób restartuję go kilkanaście razy dziennie, a wraz z restartem usuwają mi się wszystkie widgety z tapety. Jest to bardzo męczące, dodam, że telefon ma jakieś półtora roku. Wymiana nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły ? Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

A wymiana oprogramowania wchodzi w grę?

Polecam zajrzeć do działu swojego telefonu na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PodłącZ pod kompa uruchom pc conpanion i kliknij napraw . Wgra ci się odnowa oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pstryk

Dokładnie - przeinstalowanie oprogramowania PCCompanionem albo Sony Update Service (raczej to polecam) powinna pomóc. Jednak spowoduje to utratę danych zapisanych na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi