Skocz do zawartości
przyczym

ROM [JB][JUN-23][PORT][STABLE][RE-ENGINEERED] ★ Xperia Z Jelly Bean v6 ★

Rekomendowane odpowiedzi

ROM jest płynny sam w sobie ale jest dużo błędów i trzeba np. dogrywać kamerkę aby dobrze chodziła i tak samo z gaaps lepiej wgrać starszą wersję niż nowszą, gdyż nie ma synchronizacji na nowej wersji. Ale ogólnie ROM jest fajny. Czekam na v6 ma poprawić podobno wszystkie błędy ale szczerze mi to nie przeszkadza. Błędów jest dużo ale idzie się w tym wszystkim połapać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, wiem że odpowiedź dana dopiero po miesiącu :facepalm1: ale @blackangel82 ROM jest naprawdę suuper :E dzięki temu że ma się praktycznie wszystkie funkcje przeniesione z Xperii bije wersje na Andku 4.2.2 na głowę :DDD po tyg. ROM jest nadal szybki, płynny jedyne co nawaliło to pobieranie inf o muzyce ( trzeba wyłączyć apke w ustawieniach aby Walkman działał ) oraz przeszkadza brak Sweep2Wake :< Polecam wszystkim którym nakładka Sense się trochę przejadła a potrzebują fajnie wyglądający ROM ;)

Odkryłem że nie działa nagrywanie filmików a:[a:[ :facepalm: po naciśnięciu na spust nic się nie dzieje jak i ostrość nie jest wyłapywana :| zdjęcia za to wychodzą normalne. Próbowałem na stock aplikacji jak i HDR Camera, LG camera

Edytowane przez przyczym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi