Skocz do zawartości
DzikaWoda

Bateria z wieksza pojemnoscia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie baterii ? Planuję zakup dodatkowego ogniwa, często jestem daleko od gniazdek i chciałbym wymieniać baterie po rozładowaniu. Co wybrać ? Oryginalne są na allegro za 89 zl, ale można kupić już za 20 zl różnych marek. Jakie są Wasze rady ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ofeck

Hmm nie szukałem baterii, ale jak już to bym patrzył ba pojemność czyli minimum te 1300 mAh.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktoś używa może tej baterii 1700mAh BATERIA ANDIDA HTC WILDFIRE LEGEND PROMO! (1441483195) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy pojemność 1700mAh robi wrażenie tylko trochę szkoda wydać 60zł na coś co potem okaże się dużo gorsze niż standardowe 1300mAh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomashu

no właśnie ja planuję zakup tej baterii 1700, obecna nie daje rady :mur: 2 dni użytkowania i klops...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ciekawe jak z tą baterią 1700mAh .

Z doświadczenia pamiętam że w w starej Nokii oryginalna bateria 600mAh po miesiącu trzymała dłużej niż zamiennik 1200mAh ...hmmm

Myśle że jak by taniej dało się wyprodukować taką baterię co tak długo trzyma ( a przynajmniej tyle co gwarancja ) to by takie dawali do telefonów w oryginalnych zestawach .

To raczej jedna wielka "LIPA" z tymi bateriami o wielkich pojemnościach .Na początku może tak ............ale szybko wydajność będzie spadać .

Nie słyszałem żeby baterie zamienniki były lepsze od tych które dają w zestawie (oryginalne) nawet z podwojoną pojemnością .

Pozdrawiam

p.s ale może coś się zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic się nie zmieniło :)

Ja ze swojej strony nie polecę żadnej baterii zamiennej, a porządny power bank.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wolalbym uzywac ladowarki podroznej ktora naladuje telefon do pelna 3-4 razy, przejdz sie po saturnach i innych mediach a znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No taka która naładuje 3-4 razy to będzie z 400-500 zł kosztować :)

Mam Energizera XP4001 i Desire/Wildfire potrafi naładować tylko (dla mnie aż :D) dwukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

co sądzicie o tej baterii?

BATERIA 2200 mAh HTC A3333, BATERIA 2200 mAh HTC A3333 , Wildfire , Google G8 (1454410757) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

widziałem ze pisza o niej na xda ale moze Ktos z Was miał z nia doczynienia?...

pozdro

Edytowane przez popara83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi