Skocz do zawartości
DzikaWoda

Bateria z wieksza pojemnoscia

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

ogolnie to nie polecam takich zamiennikow, kiedys mialem w sony ericssonie juz stara baterie, bo po poltorej roku mi trzymala 2 dni, kupilem taki bialy zamiennik, na poczatku wszystko fajnie ale po 2 miesiacach trzymala gorzej od oryginalu. Lepiej dolozyc i kupic oryginal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba poszukać oryginału o wyższych parametrach. Wydać trochę więcej bo chytry 2 razy traci. Przynajmniej człowiek będzie spać spokojnie do końca żywota baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa
    Natknąłem się na alle na taką baterię: Duża Ogromna Bateria 2200mAh do HTC Wildfire A3333 (1613805730) - Aukcje internetowe Allegro

nie mam , ale jestem skłonny uwierzyć w większą niż standardowa pojemność tej baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

ale zobaczacie jaka do tego jest obudowa, z ta bateria wildfire to prawdziwy ceglofon, 2 razy grubszy, czekam na opinie jak ktos to kupi i napisze czy faktycznie trzyma dluzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Ja bym się nie pakował w cudownie większe pojemnościowo baterie, bo dla mnie to zwykła ściema jest. Jeszcze za tą cene. Miałem kiedyś takie chińskie badziewie w SE i niby miała mieć większą pojemność a wcale nie miała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

I to może nie być lipa bo widać, że bateria odpowiednio grubsza jest. Co ciekawe dołożyli tylną klapkę nawet, ciekawe czy jest z dobrego materiału jak oryginalna. Ale i telefon stanie się grubszy co może nieco komicznie wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

jak ktoś ją nabędzie to proszę o info odnośnie prawdziwości tej jej większej pojemności. mój wf ma batke na dowaleniu już bo z włączonym komunikatorem i co godzinnym pobieraniem poczty max 12h wytrzymuje. po wyłączeniu transmisji danych i przerzuceniu w tryb 2G wytrzymał za to tygodniowy wyjazd na węgry bez ładowania ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

hymmm z tego ostatniego linku widać ze to może być dobra bateria zwiększona moc prawie dwukrotnie ale i dwukrotnie większa bateria :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi