Skocz do zawartości
DzikaWoda

Bateria z wieksza pojemnoscia

Rekomendowane odpowiedzi

kris68

Zastanawiam sie nad kupnem tego HTC Wildfire 2200mAh 8.1Wh Li-Ion 3.7V powiększony ale obawiam sie dopasowania tylnej klapki jak i jej wykonania. Bo wydac kase i miec trzeszczacy telefon i nie daj Boze z oszukana pojemnościa tego bym nie zniósł. Choc z drugiej strony kropla drąży skałe .......... więc kto wie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq
    Zastanawiam sie nad kupnem tego HTC Wildfire 2200mAh 8.1Wh Li-Ion 3.7V powiększony ale obawiam sie dopasowania tylnej klapki jak i jej wykonania. Bo wydac kase i miec trzeszczacy telefon i nie daj Boze z oszukana pojemnościa tego bym nie zniósł. Choc z drugiej strony kropla drąży skałe .......... więc kto wie ;) .

Wiesz jak takie obawy to kup orginal i po kłopocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ
    Wiesz jak takie obawy to kup orginal i po kłopocie

Raczej wcale po kłopocie, bo nowa oryginalna bateria będzie miała taką samą pojemność jak stara. A tu właśnie o powiększenie pojemności chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze lepiej kupic druga z zewnetrzna ladowarka ja tak uzywam i wypas sprawa. Jalby ktos chcial to podam na priv gdzie kupic bo znowu mi ktos da ostrzezenie.

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

mikekrk ja jestem zainteresowany - jak mozesz daj namiary na priva. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq
    Raczej wcale po kłopocie, bo nowa oryginalna bateria będzie miała taką samą pojemność jak stara. A tu właśnie o powiększenie pojemności chodzi.

Po kłopocie ponieważ jest duża możliwość ze te baterie co mają napisane ze mają większa pojemność to mają tylko tak napisane przecież wiadomo człowiek patrzy na liczby. Moim zdaniem faktycznie ta większa bateria może mieć faktycznie podwójną moc ale patrz może. Fabryczna to fabryczna ile napisane tyle ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Zwróć uwagę na baterię z pierwszego posta: jest grubsza co za tym idzie ma większą pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z niefirmowymi bateriami o wiekszej pojemnosci jest ten problem, ze nigdy nie udalo mi sie trafic na taka, ktora spelnia opis z aukcji. ;) Dramat - jedno slowo, ktore obrazuje sytuacje. I niewazne, czy do czynienia mialem z Nokia 5530, PSP czy akumulatorkami do joypada pod X360 - zawsze szybko sie rozladowywaly i ich zywotnosc spadala drastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam 2200 mAh i trzyma 2-4 dni przy 4-5 sms dziennie i 30min rozmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa
    2-4 dni

transmisja danych aktywna ? jak tak to tylko 2g czy 2g/3g ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi