Skocz do zawartości
DzikaWoda

Bateria z wieksza pojemnoscia

Rekomendowane odpowiedzi

kris68

holipa ja uzywam statystycznie jak normalny telefon do dzwonienia i wysylania smsow czasem troche do przegladania neta bo mam pakiet i normalna bateria zanim sie wyladuje do 10% wytrzymuje 3 dni wiec po co 2200? Chyba dla szpanu. To ze na baterii pisze 2200 mAh wcale nie znaczy ze tyle ma - taka naklejka jaka sie przyklei chinczykowi taka sprzedaja nieraz sie o tym przekonalem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

skoro jest fizycznie większa od oryginalnej to i pojemność może mieć większą

gdyby tylko pojemnosć była większa to bym nie uwierzył.

ja przy moim użytku to wildka w jeden dzień rozładuje. a czasem nawet dnia nie wstrzyma >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

holipa znamy sie juz chwile ;) i nie powiem ze jestesmy kumplami bo to by bylo za duzo - ale jestes pewien ze jezeli jest to bateria nie od HTC to czy ma taka wartośc jak znamionowa , napisana na baterii. Dlatego to mowie bo kupilem do nokii baterie nie widze żadnej różnicy - orginał a trzyma zamiast 4-5 dni to trzyma jeden - czyli jest to jakas podróba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

nie chodzi o napis na baterii. ja też moge kupić tanie chińskie baterie , nakleić lepke z napisem 4800mAh i sprzedawać za większa kasę jako super cudowne. chodzi o to że skoro ta bateria jest większa fizycznie to może ona mieć i większą pojemność , i zapewne ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

holipa no masz racje jezeli jest fizycznie wieksza ale tez wieksza musi byc tylna scianka - ciekawy jestem o ile dluzej wytrzymuje telefon na wiekszej baterii w porownaniu z orginalna ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

trzeba by mieć dwa jednakowo używane wildki z nową oryginalną baterią i nową powiększaną i sprawdzić w okresie co najmniej 3 miesięcznym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to bateria max pół dnia trzyma to i tak macie fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi 3 dni /doby/ trzyma - i mam fajniej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

tydzien tez wytrzyma jak sie o nie zadba

Tapnięte z razrci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

ostatni 4 ,5 dnia bylo 20 % wiec juz naładowałem - rom stockowy z tym ze odblokowany metoda htc, oczywiscie root, kernel odpowiedni wgrany zebym mogł nagrywac z telefonu nie z sluchawki - i telefon nie lezal ale go uzywalem - mam co prawda pakiet 500 MB - ale widze jak przy uzywaniu wifi i 3g leci bateria - znalazlem aplikacje ktora działa na odblokowane metoda HTC telefony - przepuszcza oczywiscie mmsy - a wystarczy jeden klik i działa net jak potrzebuje. Podejrzewam ze jezeli bym czekał do samoistnego wylaczenia komorki - to wytrzymałaby 6 dni.

Apropo ma ktos aktualne namiary do bateri z wieksza pojemnosci np.3500mAh i tylna scianka bo grubsza - link z poczatkowych postów nie działa a na Allegro znalazlem taki zestaw ale do Wildfire S - ale ten nie pasuje - zadałem pytanie sprzedawcy.

Edytowane przez kris68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi