Skocz do zawartości
blaster44

[32A][3.22]CyanogenMod 6 BlueEye remix

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby ten rom miał themsa z gingerbreada to bym go pokochał :)

Sparksmod ma. Osobiście polecam spróbować sparksmoda, ale jeśli chcecie spróbować tego thema z ROMem z tego tematu, to możecie spróbować wziąć też jego paczkę - oba ROMy bazują na CM6.1 - teoretycznie powinno działać, jeśli sparksco nie mieszał we frameworku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiex

Spark wcinal mi baterie jak szalony. Rogers jak na razie ładnie oszczędza.

Sa na forum cyana themesy (m.in gingerbread, bluebread, mr inc theme watermark'd i parę innych) zapewne pójdą i na BE 0.2 skoro działają na cyanie

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro o tym mowa, będę właśnie testował to:

[Theme][MetaMorph] Krispy's Gingerbread for CM6.1 v1.3.1 - updated 13-12 - CyanogenMod Forum

Nie wiem czy pójdzie(ROM bazuje na NB), ale sprawdzić nie zaszkodzi. No i myślę, że z metamorph każdy sobie poradzi. Implementował nie będę, bo może niektórym motyw do gustu nie przypadnie.

Edit:

Próbowałem wrzucić ten motyw od krispy'ego do ROMu, ale nie wiem czemu skończyło się bootloopem :/

Edytowane przez blaster44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czy pójdzie(ROM bazuje na NB), ale sprawdzić nie zaszkodzi. No i myślę, że z metamorph każdy sobie poradzi. Implementował nie będę, bo może niektórym motyw do gustu nie przypadnie.

Edit:

Próbowałem wrzucić ten motyw od krispy'ego do ROMu, ale nie wiem czemu skończyło się bootloopem :/

U mnie dokładnie to samo. Mój Magic nie lubi Metamorph'a chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety żaden motyw gingerbreada nie chce działać na tym nightly buildzie. Ani przez metamorph(brak efektu), ani przez flash(bootloop). Wrzucę wersję z nowymi gappsami i na tym zakończę. Chyba, ze ktoś przygotuje motyw mod NB 285. Ja niestety nie potrafię.

Edit:

Robię ostatni test. Może jednak uda mi się chociaż część motywu wrzucić.

Edytowane przez blaster44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety żaden motyw gingerbreada nie chce działać na tym nightly buildzie. Ani przez metamorph(brak efektu), ani przez flash(bootloop). Wrzucę wersję z nowymi gappsami i na tym zakończę. Chyba, ze ktoś przygotuje motyw mod NB 285. Ja niestety nie potrafię.

Edit:

Robię ostatni test. Może jednak uda mi się chociaż część motywu wrzucić.

Mi się udało wgrać prawie cały przez metamorph, ale po wgraniu paczki odpowiadającej za menu telefon złapał bootloopa i na tym koniec. Dałem sobie spokój z tym motywem przynajmniej przez mm. Żebym ja umiał robić paczki do flashowania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bardzo proste. Ja właśnie wrzucam wersję 0.2.2 z gappsami od Vatrasa i motywem Krispy's Gingerbread(wrzuciłem go na tyle, na ile się dało- potem dam screeny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Animacji, ciemnego menu i chyba czegoś jeszcze. Na screenach widać wyraźnie, co jest na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Animacji to akurat mi nie szkoda, bo przymulają trochę, a po wgraniu czarnego menu u mnie łapał bootloopa, ale podobno niektórym działa więc nie wiem co jest grane. W temacie na xda były dwie paczki z menu, więc może drugą by spróbować wrzucić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi