Skocz do zawartości
blaster44

[32A][3.22]CyanogenMod 6 BlueEye remix

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja 1 działa bardzo dobrze.Ja zainstalowałem to nowe zmodowane adw i śmiga dobrze.Bateria porównywalna do official 2.1 czyli dobrze.Przy częstym użytkowaniu(net,wifi,bardzo dużo muzyki,kilka smsów) 2 dni.Pewnie teraz będzie lepiej jak będę mniej katował.Nowych wersji nie instaluje bo v1 działa dobrze.Jednym słowem dobra robota !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie jak zmienić bootanimcję ,i gdzie mógłbym znaleźć takie z androidem,znalazłem gdzieś wątek z hero-nadadzą się takie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z hero jak najbardziej. Można np. root explorerem podmienić. Nie zapomnij tylko, żeby po operacji wybrać mount R/O. Plik to bootanimation.zip. Jego lokalizacja to /system/media.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beta

wie ktoś jak przywrócić z powrotem w docku ikonę wejścia do menu (tą środkową)?? Bo niechcący zamieniłem na ustawienia bluetooth :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z hero jak najbardziej. Można np. root explorerem podmienić. Nie zapomnij tylko, żeby po operacji wybrać mount R/O. Plik to bootanimation.zip. Jego lokalizacja to /system/media.

Dzięki już podmieniłem z pomocą recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wie ktoś jak przywrócić z powrotem w docku ikonę wejścia do menu (tą środkową)?? Bo niechcący zamieniłem na ustawienia bluetooth :/

Przytrzymujesz palec na ekrane głównym. Wybierasz custom shortcut, klikasz pick your activity, Launcher actions, open/close app drawer. Klikasz OK i przeciągasz skrót na środek dockbar'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u was z baterią na tym romie? BO u mnie na 6.1.0 trzyma rewelacja, nawet do 3ech dni a 1 gdy zamęczam telefon na całego.

Kolejne pytanko to kody MMI na romie, który mam zawsze mi wygasza ekran co jest uciążliwe jak przyjdzie włączyć usługę czy sprawdzić coś innego, albo przy rozmowie z kochanymi automatami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak u was z baterią na tym romie? BO u mnie na 6.1.0 trzyma rewelacja, nawet do 3ech dni a 1 gdy zamęczam telefon na całego.

Kolejne pytanko to kody MMI na romie, który mam zawsze mi wygasza ekran co jest uciążliwe jak przyjdzie włączyć usługę czy sprawdzić coś innego, albo przy rozmowie z kochanymi automatami :)

Problem z kodami MMI występuje. Poszperam trochę, może coś znajdę. Jeżeli tak, to poprawię.

Edit:

Niestety na forum cyanogen'a ani w bug trackerze nie spotkałem tego problemu. A sam nie wiem, jak go poprawić.

Edytowane przez blaster44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

czy kody MMI to jest moze inna nazwa USSD ? Jesli tak to mi na CM 6.1.0 wszystko dobrze chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy kody MMI to jest moze inna nazwa USSD ? Jesli tak to mi na CM 6.1.0 wszystko dobrze chodzi

To chyba to samo. A raczej nie, ale w każdym razie o to samo Ci chodzi :)

Edit:

Piszcie, jak z baterią na wersji 0.2+ .

Edytowane przez blaster44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi