Skocz do zawartości
Pawlo@@

HTC One - folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam nowy temat żeby nie mącić w temacie etui.

Jakią polecacie folie na ekran do naszego One :

Znalazłem u sprawdzonego Allegrowicza i może wyrazicie się co do opinii ich jakości.

Do wyboru mam dwie folie z IMAK lub NILLKIN :

ORYGINALNA FOLIA NILLKIN CRYSTAL HTC ONE M7 801n (3338145708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ORYGINALNA FOLIA IMAK HERO HD HTC ONE M7 801n (3337754133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siloss

One ma GG2. Sens zakładania folii jak najbardziej na TAK. Również kupiłem te dwie oryginalne i stwierdzam, że są do bani (źle spasowane).

Wysłane z mojego HTC One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Nillkin i dla mnie jest super ale ja lubię sztywne folie. Nillkin bardzo przypomina Brando bardzo łatwo się aplikuje jest idealnie docięta. Kupiłem Brando ale była źle docięta i poszła do kosza. Aha Imak jest matowy z fakturą więc nie każdemu to pasuje. Miałem jeszcze Sgp Ultra ale szybko mi się porysowala.

Tapnięte z HTC ONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko i wyłącznie taką folię/szybę wybieram ja! Na tubie jest sporo testów, przeglądów. W moim mniemaniu najlepsza tego typu szyba. Wytrzymała i prosta w montażu. Z racji tego że to szyba a nie folia - przylega bez problemu do powierzchni. Dzięki temu nie tworzą się pęcherzyki powietrza.

HTC One Screen Protector GLAS.tR SLIM Premium Tempered Glass - ONE - HTC - Cell Phones | SPIGEN SGP

Na allegro również się pojawiła u jednego ze sprawdzonych sprzedawców:

OSŁONA SGP SPIGEN GLAS.tR SLIM HTC ONE 801N FV (3299293058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Spigen od razu odradzam . Więc jak na tą pore to Nillkin ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z Spigen od razu odradzam . Więc jak na tą pore to Nillkin ?

Uzasadnij swoją wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem przyjemność zakupu u tego allegrowicza kupując Etui z tego producenta to co oferuje ten allegrowicz. Po odebraniu Etui i założeniu na One całkiem zaniemówiłem płacąc 99 zł za coś co skrzypi i jest nie dopasowane do telefonu . Ok odesłałem następnego dnia takowe Etui a sprzedawca zwrócił kasę.

Ale nie mam zamiaru ryzykować kupna OSŁONA SGP SPIGEN gdzie nie mam możliwości odesłania jej po nałożeniu a 160 zł to nie mało .Więc odradzam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może ja się wtrące bo właśnie takie zmarnowalem. Tyle że nie kupowałem na allegro tylko na eBay. Tam kosztuje 100 z wysyłką. Źle założyłem raz później się nie da poprawić.. Ja kupiłem glas tr. Ta z gladzonymi krawedziami za to jest grubsza. Widać bardzo po nałożeniu. Czuć może fajnie ale psuje wygląd. Niby jest taki zapis ze można odesłać i kupić drugą za pól ceny jak się źle nalozy ale nie chciało mi się bawić. Na xda są wątki o tańszych odpowiednikach podobno tak samo dobrych..

Ja na razie założyłem Nillkin i jestem bardzo happy. W przeciwieństwie do case Nillkin które dla mnie jest tandetny folia jest bardzo ok. Mam zestaw case Meifeng i folia. Telefon nie stał się cegłą a jest w miarę zabezpieczony i fajnie wygląda. Jeśli chodzi o etui Sgp potwierdzam dramat też odeslalem. I tu nie chodzi o podróbki po prostu im ten case nie wyszedł.

Tapnięte z HTC ONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miałem przyjemność zakupu u tego allegrowicza kupując Etui z tego producenta to co oferuje ten allegrowicz. Po odebraniu Etui i założeniu na One całkiem zaniemówiłem płacąc 99 zł za coś co skrzypi i jest nie dopasowane do telefonu . Ok odesłałem następnego dnia takowe Etui a sprzedawca zwrócił kasę.

Ale nie mam zamiaru ryzykować kupna OSŁONA SGP SPIGEN gdzie nie mam możliwości odesłania jej po nałożeniu a 160 zł to nie mało .Więc odradzam .

No nie wyobrażam sobie by odsyłać jakąkolwiek folię po założeniu... O_o Po za tym jak można odradzać GLAS.tR SLIM na podstawie tego, że kupiłeś Case Ultra Thin Air i Ci nie odpowiadał. Po to jest forum by wypowiedzieć się mogły osoby, które są w jego posiadaniu i mogą obiektywnie ocenić produkt. Rozbawiłeś mnie: "boję się kupić coś za 160 zł dlatego odradzam wszystkim - nie kupujcie!" :facepalm:

edit:

A owego sprzedawcę z allegro powinieneś wszystkim polecać za to, że był uczciwy i bez żadnych utrudnień zwrócił Ci kasę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi