Skocz do zawartości
Pawlo@@

HTC One - folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Masz opinie pod moim postem więc to że nie miałem styczności z tym to nie znaczy że nie wiem jakiej to jest jakości. Nie będę komentować twoich wypowiedzi bo jest zbędna po części :E

edit:

Co do allegrowicza to nie polecam jego produktów min: Etui jakie zakupiłem ...

Edytowane przez [email protected]@

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masz opinie pod moim postem więc to że nie miałem styczności z tym to nie znaczy że nie wiem jakiej to jest jakości. Nie będę komentować twoich wypowiedzi bo jest zbędna po części :E

edit:

Co do allegrowicza to nie polecam jego produktów min: Etui jakie zakupiłem ...

A jaki wpływ na ten produkt ma alegrowicz? Sprzedaje to co produkuje Spigen i tylko do producenta można mieć pretensje. Ciężko u Ciebie z logicznym myśleniem z tego co widzę. "nie miałem styczności z tym to nie znaczy że nie wiem jakiej to jest jakości." :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic tylko piwo się należy za wyciąganie wniosków kto jest winien a kto nie . Temat utworzyłem nie do czepiania się niuansów (winnych wykonanych etui itp) aczkolwiek do konwersacji na temat folii ochronnych i nie kupowania czegoś co nie jest wart pieniędzy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc wracając do tematu. Jaką folie polecacie. Pytam te osoby, które już takową posiadają i mają porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony polecam Nillkin. Świetna przejrzystość i idealnie przycięta.

Tapnięte z HTC ONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem Nillkin i zdecydowanie jest bardzo dobrej jakości.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZAGG INVISIBLE SHILD FULL BODY HTC ONE 23% VAT (3317802136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

JA kupiłem taką z myślą żeby obkleić przód i tył, przód IDEAŁ, ale z tyłem problem bo wkładając hard case ten nie wchodzi na dość grubą folie (hard case oryginał HTC) jedyny sposób dociąć pod zaciski na dwóch końcach wtedy wszystko gra. Dobry aplikator, pierwsza próba i gotowe. Ja znalazłem po filmikach na yt że to ludzie polecali i ktoś miał nawet w porównaniach i wybrał ZAGG jako najlepszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuki

SGP Steinheil Ultra Crystal czy ktoś to ma? Wypowie się na jej temat? Na Youtube jest sporo pozytywnych opinii i czuję, że ją na dniach zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak. Bardzo dobra ale mało trwała. Mi się bardzo szybko porysowala. Ale jeśli chodzi o zakładanie i przejrzystość to mistrzostwo świata. No i dwie sztuki w opakowaniu.

Tapnięte z HTC ONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuki

Mało trwała, to znaczy jedna folia ile czasu Ci wytrzymała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi