Skocz do zawartości
Pawlo@@

HTC One - folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Destini

Szukam jakiegokolwiek solidnego szkła na ekran, bo tego Nillkina H+ nie mogę już nigdzie znaleźć - proszę o podrzucenie jakichś propozycji, gdzie można coś takiego solidnej jakości nabyć. Budżet pewnie 30-50zł, tak jak koszt Nillkina.

EDIT: Dostałem właśnie informację, którą się podzielę. Szkło Nillkina ma być dostępne w sklepie "Pamaro" w styczniu.

Do tego czasu kupię pewnie jakieś inne i zdam relację jak się sprawuje :)

Edytowane przez Destini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na poprzedniej stronie pisałem o folii 3MK Solid. Nie byłem zbytnio zadowolony, lecz muszę bardzo pochwalić 3MK. Po kilku wiadomościach z Ich przedstawicielami, dostałem całkiem za darmo drugi komplet, mimo tego, że nie nalegałem na takowe rozwiązanie. Muszę przyznać, że podejście do klienta jest przynajmniej wzorowe. Drugi komplet jest już dobrze spasowany i nieporysowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie folii ale na tył telefonu. Czy ktoś z was mógłby coś takiego polecić? sprawdzonego a w przystępnej cenie, z tego co się orientowałem firma ZAGG oferuje takie folie ale za ponad 100zł co jak na folie to trochę dużo, tak więc szukam tańszego rozwiązania.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotarła dzisiaj do mnie zamówiona folia 3mk Solid.

Na dobrą sprawę od kilku lat do swoich telefonów kupuję tylko folię Solid. Było jej już dobre kilkanaście sztuk w tym czasie.

Do tej pory mnie nie zawiodła. Na Nexusie 5 po roku wyglądała niewiele gorzej niż nowa.

Wracając do One. Folia jest spasowana idealnie a jej nałożenie (ze względu na kształt wyświetlacza) jest bardzo proste. Pod folię dostały się 2 drobinki kurzu, z którymi sobie poradziłem za pomocą listków Dust-Fix.

O trwałość folii się nie martwię, gdyż jak wspomniałem używam jej od bardzo dawna we wszystkich swoich (i rodziny) telefonach.

PS. Nie dość, że zakupiłem folię 30% taniej dzięki promocji dla użytkowników Forum ACPL to jeszcze z przesyłką dostałem kolejny kod -30%. :)

Tak się właśnie dba o klienta w PL (a to rzadkość). :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o folię 3MK to którą brać - Solid czy HD+?

czymś one się różnią? Solid'a już nie mają na oficjalnej stronie, więc mam rozumieć, że HD+ to następca Solida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi