Skocz do zawartości
Pawlo@@

HTC One - folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

jednak oryginał to wielkie G. dwie zmarnowałem chociaż równo nakleiłem, po bokach nie chciały przylegac do wyświetlacza :(

---------- Post dołączono o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Ta niebieska folia służy właśnie do usuwania kurzu/włosów przed nałożeniem foli. Ma na sobie słaby klej, który łapie wszystkie nieczystości.

Dzisiaj folia Nillkin została nałożona. Wiadomo folia stawia lekki opór pod palcem ale nie odbija się za to negatywnie na wyświetlanym obrazie. Montaż bardzo prosty, żadnych pęcherzyków (wystarczy dobrze wyczyścić/odtłuścić ekran + folia w zestawie do kurzu o której wspomniałem) i przylega idealnie. Może nie jest spasowana co do mm ale dzięki temu można uniknąć zadartych rogów. Dam znać jak będzie wyglądać po jakimś czasie.

ładnie naklejona :) a jak się sprawuje ??

---------- Post dołączono o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

ktoś używał może tej ????

FOLIA IMAK HERO HD ANTI-FINGERPRINT HTC ONE M7 (3374903374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ktoś używał może tej ????

FOLIA IMAK HERO HD ANTI-FINGERPRINT HTC ONE M7 (3374903374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja po zużyciu dwóch "oryginalnych", które po naklejeniu nadawały się tylko do wyrzucenia, zdecydowałem się właśnie na taką. Ogólnie folia jest ok, rzeczywiście nie widać odcisków po palcach, natomiast mnie trochę denerwuje lekkie zniekształcenie obrazu. Pewnie wszystkie antifinger tak mają z uwagi na strukturę. Na glare jest on wyraźniejszy. Ogólnie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuki

Idealnie naklejona bo wcześniej zadbałem o sterylne warunki aby uniknąć przykrych sytuacji z kurzem + dokładne odtłuszczenie ekranu :) Najlepszą robotę robi właśnie ta niebieska naklejka do kurzu. Folia sprawuje się wyśmienicie, dzisiaj był największy sprawdzian dla niej jadąc 75km w kieszeni na rowerze, rogi nie zadarły się, żadnych śladów/rysek na folii. Może trochę za bardzo się palcuje, ale jak za 25zł jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Angle

Zamówiłem ten:

Mam nadzieje, że będzie wszystko pasowało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj znać co i jak, bo też szukam dobrej folii a ta wygląda całkiem,całkiem po założeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zaufałem firmie Brano odkąd miałem pierwszy dotykowy wyświetlacz i tak w dniu dzisiejszym na moim HTC ONE mam brando ultra clear. Folia super ładnie dolega do ekranu, nic się nie odkleja i nie czuć oporu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak barwy po założeniu, nic nie zniekształca ??

Napisane za pomocą Htc One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

barwy okey :) jedyny mankament to taki, że na tej folii widać zmazy palców i wtedy pod tym śladem obraz jest zniekształcony znaczy jest okey, ale nie wygląda to fajnie. Dziś albo jutro postaram się wrzucić zdjęcie jak nie zapomne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuki

Zmazy to mogą być nocne hehe ;)Mumcio1977 kupując Nillkina nie będziesz żałował :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na Allegro folię Puro. Kosztowała mnie jakieś 30 zł, w zestawie bardzo dobra ciemna szmatka z logo, dwie folie oraz kapsel do wyciskania pęcherzyków. Folia po nałożeniu na ekran daje bardzo pozytywne wrażenie, jest śliska i przyjemnie się manewruje palcami po ekranie a SWYPE to już całkiem bajka. Rogi zaokrąglone, idealnie dopasowana. Polecam bezapelacyjnie ;-)

Tapnięte z HTC One™ (801n) via Tapatalk FOUR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi