Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

Michu8

@Bizon, witaj w klubie :D

@Dregov: jeśli dobrze rozczytałem Twoją instrukcję to wersję 1.

Edytowane przez Michu8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech bedzie prosty ze mnie chłop :)Dobra co dalej po sfleszowaniu nadal mam tylko 2 pingwiny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Michau8 spróbuj powtórzyć flashowanie, Bizon jaką masz wersję?

---------- Post dołączono o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Michau8 spróbuj powtórzyć flashowanie napewno wersja 1 z pamięcią nand samsunga mam nadzieję??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michu8

próbowałem już to zrobić i lipa. Tak, jest jakiś moduł Samsunga ale Ty masz na fotkach chyba Samsung 249 a ja mam 304. czy to będzie jakaś różnica?

tu znajdziesz moje:

http://ifotos.pl/zobacz/IMG201310_narqrxx.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/IMG201310_narqrhq.jpg/

coś nie mogę zrobić uploadu na forum, więc linki powyżej

P.S. @Bizon: wydaje mi się, że możemy mieć tą samą wersję sprzętową i ten sam problem z pingwinami :) Oby Dregov był w stanie nam coś pomóc bo szukałem na necie i za wiele nie znalazłem :( Zaraz poszukam na XDA developers. może znajdę jakiś trop, jednak Dregov - wierzę w Ciebie :)

Edytowane przez Michu8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam watpliwosci wiec przesylam fotki z jednej i drugiej strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Nie powinna być teoretycznie, ale jak widzę ile jest tych chińskich klonów to mnie trafia. Dobra więc masz przypadek podobny do użytkownika michalk75, też miał ten sam problem rozwiązaniem było lutowanie mostka opis i zdjęcie w 1 poście. I wgranie tymczasowo romu od ug802. Bez lutowania ten rom zadziała ale bez wifi. Kolejną wersję zamierzam właśnie wydać ze względu na problemy z oprogramowaniem właśnie dla tych zmodowanych measy.

Zaś mój rom 3.0 jest oparty na oryginalnym romie z measy polska więc jak soft z measy polska nie pójdzie to mój także.

Ale na dniach wydam już poprawioną wersję.

---------- Post dołączono o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

mam watpliwosci wiec przesylam fotki z jednej i drugiej strony

Bizon tak samo zielona płytka w rogu to moduł wifi pierwszy raz widzę

Panowie ale prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie tylko lutowanie mostka wifi Ale mam też dobrą widomość po tej operacji dostaniecie nową i wydajniejszą wersję roma dla measy.

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale kupujac ten u2a mialem rom 3.0 i dzialalo wszystko.Po paru dniach wlaczam TV i oslupienie 2pingwiny wiec o co kaman?A konkretnie mozesz napisac kiedy to zrobisz by wszystko dzialalo.Zona na ipli swoich serialow przez to nie moze ogladac (wiem-paranoja) ale glowe mi o to suszy:)

---------- Post dołączono o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

o ile mnie pamiec nie zawodzi i cos mi sie nie pomylilo to ten modul wifi to jakis atheros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michu8
    ale kupujac ten u2a mialem rom 3.0 i dzialalo wszystko.Po paru dniach wlaczam TV i oslupienie 2pingwiny wiec o co kaman?A konkretnie mozesz napisac kiedy to zrobisz by wszystko dzialalo.Zona na ipli swoich serialow przez to nie moze ogladac (wiem-paranoja) ale glowe mi o to suszy

dokładnie miałem tak samo :( No to pozamiatane na długi weekend :) Ja to się mam z tymi Chińczykami... dopiero co skończyłem ratować mojego DualSIMa i trenowałem flash Androida w różnych wersjach, jednak z powodzeniem i jestem przekonany, że i ten temat da się wyprostować.

@Dregov: będziemy wdzięczni za pomoc, a ja wskakuję na XDA. będę systematycznie zaglądał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

W measy U2A zawsze był 8188eus Realteka nie widzę napisów na chipsecie dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj blad.sprawdzilem i jest 8188eus Realteka o co chodzi z tym mostkowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi