Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

dregov

Musisz polutować 2 punkty, które są zaznaczone w czerwonym kółku na zdjęciu w 1 poście potem pobrać rom ug802 jest link też w poście i wgrać go poprzez program RKBatchTool ,który też jest ale w archiwalnych wersjach. Procedura wgrywania podobna tylko tam wybieramy plik update.img i wgrywamy naciskając przycisk restore. Więc prościej podłączenie przewodu tak samo i przycisk reset tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja juz poczekam na program od Ciebie.Rozumiem,ze wtedy nie musialbym robic tego mostkowania?Nie mam zdolnosci manualnych a znajac moje szczescie zaraz bym cos zepsul :) nie wydaje ci sie dziwnym,ze jak kupilem mialem twoj rom i wszystko hulało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Właśnie że jednak tak, na początek wgraj bez lutowania jak napisałem powinien się wgrać ale bez obsługi wifi no chyba że na twojej płytce pójdzie.

Co do romu to podejrzanie a jaką miałeś wersję romu?

Prawdopodonie mógł być wgrany poprzez kartę sd więc padł został przerobiony na update.img błąd danych i padł.

Możesz tak samo wgrać ug802 poprzez rkbatchtool i mój rom np 2.1 update.img przez kartę w systemie tylko wcześniej czy później padnie.

Dlatego został sprzedany :)

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wersje mialem 3.0 a nie da sie zrobic romu bym nic nie musial lutowac pleassss :) po za tym ja nie wiem ktore to u mnie jest do zlutowania mam inaczej niz na tym zdjeciu z 1 strony zreszta widzisz na zdjeciach ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Spokojnie :) Masz nad zieloną płytką wifi takie same piny do lutowania. To tylko kolory, nie patrz na to porównaj dokładnie ze zdjęciem jest w dobrej jakości. I napewno znajdziesz dokładnie to miejsce które należy polutować. Ja bym ci to polutował w 15 sekund wraz z rozłożeniem rozgrzaniem lutownicy i złożeniem. Zawsze możesz poprosić kogoś kto ci to zrobi np za piwo i po kłopocie. Np w punkcie gdzie ściągają simlocki, elektroniczne itp dużo tego jest wokół.

Dodam że to tylko kropelka cyny :)

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rece opadaja.patrze na to urzadzenie i wszystko wyglada dla mnie tak samo :( nie wiem ktore to.Dregov nie da rady zrobic oprogramowania bez tego mostkowania naprawde?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Jak na dole po prawej posiadasz moduł wifi ten w twoim przypadku to zielony kwadracik u mnie był niebieski.To nad nim w lewym górnym rogu jest mosfet taki czarny ma z lewej strony jedną nóżkę z prawej dwie nóżki. To tam gdzie masz 1 nóżkę po lewej zaraz są takie 2 kropki pionowo cynowane je należy połączyć i to wszystko.

Wersję którą wydam będzie obsługiwała wszystkie measy U2A, ug802 i mk802III więc ze względu na zróżnicowanie sprzętu to jest na dzień dzisiejszy jedyna metoda którą znam, aby to ruszyło i zadowoliło wszystkich użytkowników.

Dodam tak że metoda sprawdzona nawet na mojej wersji mimo że u mnie działało ok wszystko, w wersji 1 bez nand samsunga i wersji 3. Więc na 100 % będzie działać także u ciebie. Bo nasze measy to nic innego jak inne wydanie ug802 które też ma sporo klonów i sporo problemów z romami.

Osobiście nie znam sposobu na jeden rom do wszystkich wersji innej niż ci opisałem. Trudniejsze rozwiązanie nie znaczy że gorsze, a brak rozwiązania to padaczka :)

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok to juz chyba wiem ktore(za chiny bym nie wieedzial :) to mam dac tam cyne by polaczyc te dwie kropki cyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

NIE!!

Kolejny raz w pierwszym poście ze zdjęciami :) jest zdjęcie i opis http://forum.android.com.pl/f806/measy-u2a-firmware-by-dregov-310540/

Pierwszy czerwony NEW!!! opis i zdjęcie w spoilerze :)

Wtedy musisz wgrać rom Ug802 link tam też jest, którego modyfikacje wydam dla wszystkich niedługo kapiszo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi