Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

juz robie erese a jak cofnac tam te zdjecia?

---------- Post dołączono o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

ciagle to samo stoi na r-box

---------- Post dołączono o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

tego sie juz chyba nie da cofnac tych zdjec a u2a bez zmian moze jakies inne oprogramowanie da rade mu wgrac?

---------- Post dołączono o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

o dziwo przelaczylem teraz w tv na hdmi i patrze,ze andek odpalil zaraz sprawdze czy wifi dziala

---------- Post dołączono o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

wifi jest zadzialalo musze teraz na 1,5godz wyjsc z dou wroce to podziele sie uwagami.dregov jeszcze raz BIG podziekowania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Wiedziałem że to zadziałać musi i wydaje mi się że za szybko i raptownie wszystko chciałeś więc masę błędów popełniałeś.:)

Cieszę się że mogłem pomóc, niedługo wydam moją wersję i myślę że będziesz zadowolony podwójnie.

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobawilem sie chwile i nagle urzadzenie zrobilo restart iwrocilo ponownie r-box :(

---------- Post dołączono o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

a wiec tak po moich obserwacjach urzadzenie wysypuje sie jak prubuje wejsc w sklep androida a w zasadzie po zakonczeniu konfiguracji swojego konta.Wywalilo mi dokladnie w tym samym miejscu.Ekran gasnie po chwili 2 pingwiny i po chwili wraca do loga r-box

---------- Post dołączono o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

odpalio sie ponownie i wylacza w trakcie proby polaczenia z internetem

---------- Post dołączono o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

kazda proba polaczenia sie czy to przez przegladarke czy przez sklep konczy sie restartem.Andek wlacza sie po kilkunastu restartach urzadzenia albo wcale.Jak juz zaskoczy to po menu moge normalnie chodzic i wtedy restartu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Napisze tak, że osobiście ja i znam wiele osób, które korzystają z tego oprogramowania nawet z naszego forum na measy i wszystko działa ok, w takim razie kupiłeś urządzenie które się wysypywało już wcześniej.

Winą za to możesz jedynie obarczyć sprzedającego, który Ci to wcisnął jak sam pisałeś, był mój rom mimo że go na te urządzenie według moich instrukcji nie ma możliwości wgrania.

Wysypał Ci się po 2 tygodniach rom więc rada dla wszystkich nie kupować używek wtedy problemy nie występują.

Powiedz mi tylko kto sprzedaje takie urządzenia bo jestem ciekaw.

Moim zdaniem za uszkodzenie może odpowiadać wgrywanie nieodpowiedniego oprogramowania z podkręconym kernelem i przegrzanie go.

Ja nie udostępniam podkręconych romów.

Szukam szybkości innymi metodami i dopasowuje roma względem specyfikacji technicznych więc pod tym względem metoda wgrania mojego roma jest na tyle bezpieczna, że nie może uszkodzić urządzenia.

Odpowiem jeszcze tak że niestety ale padłeś ofiarą kupna uszkodzonego urządzenia od osoby prywatnej. Gość się pozbył zarobił i ma z głowy.

Tyle na ten temat

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze jak zrobisz te nowe oprogramowanie to bedzie dzialalo ok.Czekam z niecierpliwoscia

---------- Post dołączono o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

a tak sobie jeszcze mysle a jakby wgrac mu oryginalne od measy?jest jakis link z tym wraz z metoda wgrywania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Odpowiem, że dla mnie masz uszkodzone urządzenie i nic nie pomoże przykro mi. Wygląda to na procesor jak intensywnie korzystasz to wywala cię to normalne dla przegrzanego procesora, stąd 2 pingwiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qrcze nie wydaje mi sie,ze to wina procka iz bez problemu moge podlaczyc sie do swojej sieci, w ktorej mam dysk sieciowy i odpalam normalnie filmy 1080p wszystko dzial cacy nawet nie przycina nic.A wydaje mi sie,ze wtedy procek dziala na maksymalnych obrotach.No chyba,ze ja zle to rozumuje.Wywala mnie tylko jak chce z neta skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michu8

może i Dregov ma rację... sprzęcik dosyć się grzeje. Ja generalnie chciałem sprawdzić czy zaskoczy mi bez lutowania i w przeciwieństwie do Bizona, nie udało się wystartować mojego measy. ładowałem różne ROMy, wielokrotnie, Twój Dregov też i nic. Jakby system się chciał podnieść (widoczne loga różnych ROMów) i pada. i tak na okrągło. Nie lutowałem tylko dlatego, że skończyła mi się cyna i muszę skoczyć do sklepu :)

Ja kupiłem measy we Wrocku a dystrybutorem była firma z Krakowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

A jak załączasz wifi to pokazuje ci sieć możesz się do niej podpiąć, wtedy korzystasz z połączenia. Wejście w przeglądarkę bez odpalania sklepu play działa prawidłowo?

Michau8 system powinien sie wgrać bez lutowania tyle że bez wifi.

Możesz mi powiedzieć czy system, który ci padł był oryginalny z measy?

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michu8

raczej tak. ciężko jest mi teraz powiedzieć. Jak się ładował to pojawiało się logo androida i nie było zainstalowanych dodatkowych programów jak tylko te podstawowe. Ogólnie był na wersji 4.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi