Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

dregov

Ciekawi mnie to dlaczego padł na oryginalnym. Jeżeli masz gwarancję i padł ci oryginał to zawsze możesz wymienić. Z jakiej części wrocławia jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michu8

psie-pole a dokładniej zakrzów. problem jest w tym, że dostałem ten sprzęt jako prezent urodzinowy i moja kochana żonka zagubiła paragon. zresztą zrobiłem już otwór w obudowie pod ten przycisk więc lipa :/ pozostaje rozglądnąć się za czymś nowszym, chociaż będę próbował jeszcze drążyć temat i szukać po innych forach, może komuś się udało coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Kolego Jestem zainteresowany kupnem modelu U4A lub U4B. Myślisz ze do tych modeli Tez Się kiedyś pojawia Romy. Czy wg Ciebie jest sens kupowac te modele?

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Czy się pojawią te romy zależy tylko czy ktoś się nimi zajmie nie posiadam tych modeli więc romów w najbliższej przyszłości nie planuję robić. Musisz poszukać po necie czy takie są. A czy jest sens ja bym kupił urządzenie które ma większe wsparcie od strony romów. Widzisz sam jak sprawa wygląda z measy u2a co chwila nowy klon :)

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dregov nadal uwazasz,ze w moim przypadku to wina przegrzanego procka?Mimo ze po sieci filmy 1080p chodza plynnie?Moze z oryginalnym softem bym sprobowal ale za chiny nie moge znalezc nigdzie linka skad moge pobrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Za chwilę będę miał okazję sprawdzić osobiście ten model od michau8 więc później dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Był u mnie michau8 i wszystko zadziałało. Nie wiem jeszcze do końca co mogło być problemem, ale to zadziałało na wszystkich romach. :)

Sprawa wersji rozwiązana bizon i michau8 wasze wersje urządzeń obsługują wersję roma 3.0

Przeprowadzone flashowanie testowane na moim i michau8 laptopie z windows 7 64bit

Dodam że przed i po zrobieniu mostka wszystko chodziło.

Moje uwagi na tą chwilę

1. Sprawdzić czy posiadamy odpowiednie sterowniki w systemie

2. Zasilać measy z zasilacza nie z tv

3. Wymienić przewód micro usb -> usb np z telefonu

4. Skorzystać z portu usb 2.0 w pc

I przetestować

Więcej uwag i testów powinien zamieścić michau8, więc czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak mam to rozumiec 1. Sprawdzić czy posiadamy odpowiednie sterowniki w systemie?Ja mam win7 32bit i sciagnalem sterowniki od ciebie w paczce z poczatku posta.Po wpieciu u2a zaktualizowalem sterowniki i w menadzeze urzadzen mam takie cos.Zastanawia mnie ten znak zapytania czy to tak ma byc.

post-269239-14255733140197_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Właśnie michau8 wgrywał roma z windows7 32bit i mu nie szło do mnie przyjechał z 2 komputerem windows7 64bit i poszło więc jest trop.

Ja mam tak samo sterownik ze znakiem ?jak przystępuję do flashowania naciskając przycisk i podłączam pod usb.

Co wcale nie znaczy że ten sterownik u ciebie jest prawidłowy.

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi