Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

dobra najpierw sprubuje zrobic to co ty napisales i zaraz dam znac czy dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michu8
    Właśnie michau8 wgrywał roma z windows7 32bit i mu nie szło do mnie przyjechał z 2 komputerem windows7 64bit i poszło więc jest trop.

Ja mam tak samo sterownik ze znakiem ?jak przystępuję do flashowania naciskając przycisk i podłączam pod usb.

Co wcale nie znaczy że ten sterownik u ciebie jest prawidłowy.

@Dregov: jeszcze raz dzięki. zaraz przetestuję w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety u mnie wyskakuja od razu 2pingwiny i stoi

---------- Post dołączono o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

tzn ma byc ten znak zapytania czy powinno go nie byc? a moze sprobuje wgrac stery od x64?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Nie kombinuj ze sterownikami do x64 poczekaj zaraz ci dam linka do innych

Sterownik USB_rk3066_win732bit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok czekam.Zastanowilo mnie rowniez,ze jak sprubuje podlaczyc innym kablem usb pod pc niz ten oryginalny to RKAndroidTool_v1.35 nie widzi urzadzenia.mam kabel od telefonu galaxy s4 wiec to chyba musi byc otg no chyba,ze to moze byc zwykly albo otg od gs4 to nie otg

---------- Post dołączono o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

nadal 2 pingwiny i stoi :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Spróbuj wgrać z innego systemu np u kogoś wtedy bedziesz wiedział na 100 % nic teraz nie poradzisz czekaj na michau8 on to przetestuje.

Teraz biorę się za pracę nad nową wersją :)

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok sprubuje jeszcze wgrac ten od ug802_8188_20130827_V1.0 moze na tym nowym sterowniku dla win7 32bit pojdzie

---------- Post dołączono o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

michau8 czekamy na recenzje :)

---------- Post dołączono o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

wgralem to oprogramowanie ug802_8188_20130827_V1.0 i wszystko mi wreszcie dziala.Wina jednak lezala chyba w tym sterowniku do win7 32bit w paczce dregova.Na tych nowych zadzialalo i wszystko mi dziala.Nadal niestety rom dregov3.0 u mnie nie chodzi.Jedyny minus jaki zauwazylem to wifi mimo ze 1,5m od routera to w wifi analyzer pokazuje mi 64-65dbm oraz nie dzialaja mi przyciski z klawiatury rc12 mam na mysli tylko te od przycisku home,lupa,explorer itp.Z nich dzialaja mi tylko wstecz oraz wylacz.Reszta przyciskow dziala bez zastrzezen.Na romie od dregova 3.0 dzialaly mi wszystkie klawisze.Aha i zanim system ruszy tzn z napisu R-BOX do pulpitu mija okolo 15-20sekund ale to chyba normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Mój rom na 100% obsługuje twoje urządzenie więc coś źle masz lub robisz dalej. No przecież sprawdzałem dzisiaj więc chyba się nie mogę mylić w tej chwili michau8 korzysta z wersji mojego roma a posiada identyczną płytkę jak twoja.

Ja jednak uważam że masz coś z systemem i będę się upierał przy tym. Nie wiem przeinstaluj system, sformatuj wszystko od nowa postaw windowsa zainstaluj sterowniki i wtedy będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat.

Popracuj trochę nad tym poświęć troszkę czasu bo na pewno coś masz nie tak. Bo tak jak teraz to za dużo informacji piszesz po linijce i jest bałagan, rzadziej pisz ale treściwie, a nie linijka po linijce jak na gg. Nie gniewaj się posprawdzaj powoli zanim zadasz kolejne pytanie.

Klawisze funkcyjne będą działać w mojej nowej wersji do ug802 dla rc11 i rc 12.

A to że sterowniki w romie do 3.0 mogą być błędne do win732bit jest to możliwe ponieważ ja korzystam z win764bit więc nie miałem jak sprawdzić.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie

Widze że sporo się tu podziało, a ja mam troche inne pytanie. Obecnie Measy dziala super na UG802 i psoro tam powgrywalem i poustawiałem, chciałbym wiec to zrzucic sobie cały rom wraz z moimi ustawieniami programami itp na komputer w charakterze backupu, abym nie musiał od nowa ustawiać wszystkich hasełkonfiguracji itp. keidy będę testowal nowe romy.

W jaki sposób mogę zrobić obraz romu measy wraz z moimi ustawieniami? czy wystarczy uzyc innego przycisku w programie flashujacym (restore) i zgra na komputer też moje hasła i ustawienai programow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Programem Titanum Backup, ale on wymaga roota, przycisk restore służy do flashowania.

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi