Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

dregov
Postawiłem jakiś czas temu twój rom Dregov i muszę przyznać że wszystko śmiga bardzo dobrze, rom czysty lekki i bez zbędnych udziwnień i wodotrysków czy to co lubię najbardziej więc u mnie zostaje, zastanawiam się tylko czy Measy U2A dostanie androida 4.3 albo ktoś zrobi cyanogenmoda?

Odpowiem tak na androidzie 4.3 jakbyś miał 40 % aplikacji by ci nie działało na dzień dzisiejszy.

Więc jest na tyle potrzebny jak rybie ręcznik :) to tak dla żartów.

W tej chwili wersja nic nie zmieni, jedynie będzie można odczuć brak kompatybilności z większością programów i gier.

Projekt cynagenmoda został przerwany dla lini rk 3066 więc szybko, nowe mogą się nie pojawić choć nikt o tym nie wie do końca :)

Zapraszam do testowania nowej wersji 2.1 i oczywiście opinii użytkowników :)

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam zainstalowany Twój rom w wersji 2.1, świetna robota. Czekam z niecierpliwością na 3.0, może zdradzisz jakie będą nowości?

Pozdrawiam

Led

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov
Witam, mam zainstalowany Twój rom w wersji 2.1, świetna robota. Czekam z niecierpliwością na 3.0, może zdradzisz jakie będą nowości?

Pozdrawiam

Led

Wszystko w swoim czasie, dopiero jak rom ze zmianami będzie działał, podam zmiany. A opublikuje dopiero po testach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko byłoby świetnie, ale linki do downloadu twojej wersji 2.1 nie działają. Pozdrawiam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov
Wszystko byłoby świetnie, ale linki do downloadu twojej wersji 2.1 nie działają. Pozdrawiam :(

Serwer d-h.st na którym umieściłem pliki nie odpowiada, zaraz spróbuję wstawić alternatywny link. Do przywrócenia serwera.

Już dodałem mirror, oficjalny link też już działa.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
michar

Powiedzcie mi co mogę zrobić z faktem, że obojętnie jaki rom wgrywam do u2a przy pomocy rockchip to cały czas mam tylko dwa pingwiny? Jest jakiś sposób na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov

Masz może możliwość zrobienia zdjęcia od środka tego u2a? Chodzi o płytkę z obu stron.

------------------------------------------------------

Dodaje dla innych 2 pingwiny oznaczają że prawdopodobnie posiadamy wersje 2. O której napisałem w głównym poście tego wątku. Więc przed flashowaniem proszę sprawdzić wersję jaką posiadamy i porównać je na zdjęciach jakie zamieściłem w pierwszym poście.

Zapraszam do testowania nowej wersji 3.0 :)

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy najnowsza wersja 3.0 będzie również dostępna dla wersji bez przycisku resetowania??

Bo jak rozumiem z opisu jest ona tylko dla wersji 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov

Tak w tej chwili jest dla wersji 1, nie mam tego urządzenia stąd ten problem, choć to nie znaczy że jej nie zrobię. To akurat nie jest większym problemem, potrzebuję jednak chętnych do testowania. Poszukuję także osób które mają wersję bez przycisku do flashowania i które byłyby na tyle miłe, aby zrzucić oryginalny rom ze swojego urządzenia. Służę pomocą w celu dokonania zrzutu. Jak będę go posiadał to szybciej wydam wersję na oba urządzenia. Na tą chwilę mogę zrobić wersję na bazie ug802, który podałem w linku. Ponieważ nie posiadam wersji stockowej dla tej wersji. Producent i dystrybutor measy nic nie oznajmili więc ich rom chyba istnieje tylko w urządzeniu :). Uważam jednak, że portowanie ug 802 to nie będzie to samo jak rkdump lub stockowy rom :).

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to szkoda że nie zajrzałem tutaj wcześniej bo posiadam wersje 2 płyty. Niestety aktualizowałem już urządzenie dopiero po dłuższym grzebaniu stawiam go na nogi po tym jak zaktualizowałem soft ze strony measypolska. niby urządzenie działało po aktualizacji ale jak chciałem przywrócić ustawienia zwieszał się na 2 pingwinach :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi