Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

dregov
czy u2a z romem Dregov 3.0 obsluguje zewnetrzny bluetooth?

Nie w tej wersji nie obsługuje, w następnej postaram się dodać moduł do obsługi bluetooth. Oczywiście jeżeli będzie to możliwe.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byloby super jakby dzialal bluetooth:D A powiedz jaka kupic najlepiej kamere do videorozmow przez skypa by byla dobra jakosc obrazu i dzwieku?Kamerke chcialbym umiescic na TV.Odleglosc od TV 3, 3,5mJakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov

Odnośnie kamer nie miałem styczności z wieloma więc nie odpowiem ci precyzyjnie. Proszę przejrzeć wątek hommana http://forum.android.com.pl/f804/kamerki-android-hd-345170/ w którym opisał kamery hd pod urządzenia minipc.

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proszę w takim razie podesłać mi zdjęcie z obu stron płytki, w takiej jakości aby można było odczytać numery chipsetów.

Pozdrawiam dregov

prosze, oto linki do zdjec mojego Measy

d60w.jpg

i2f8.jpg

z góry dziekuje za każdą poradę.

pozdrawiam

MichaŁ

post-268480-14255732296217_thumb.jpg

post-268480-14255732299306_thumb.jpg

Edytowane przez michalk75
FOTKI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov

Na pierwszy rzut oka wygląda jak wersja 1 jeszcze się przyjrzę dokładniej i dam odpowiedz. Proszę umieścić zdjęcia w spoilerze bo faktycznie post długo się ładuje, a moderator usunie twój post.

------------------------------

Dzięki za poprawę postu.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam!

Mam pytanko przycinaja mi sie filmy 720 i 1080p lacze sie przez wifi z moim dyskiem sieciowym my book live zmienilem kanal w routerze na13 ale nie pomoglo jakies propozycje?

Druga sprawa jaki hub usb dziala na u2a bo nie chce wydawac niepotrzebnie kase jakies propozycje?

Prosze o info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov
przycinaja mi sie filmy 720 i 1080p lacze sie przez wifi z moim dyskiem sieciowym my book live zmienilem kanal w routerze na13 ale nie pomoglo jakies propozycje?

Powiem tak odbiór sygnału wifi w urządzeniach z androidem jest niższy niż w komputerach.

Więc

1. Musisz dostarczyć mocniejszy sygnał wifi, każde inne urządzenie pracujące nieopodal radiowo może zakłócać sygnał wifi przez co jakość tego sygnału jest słaba. Do tego dochodzą tak zwane przeszkody jak ściany itp.

2. Każde urządzenie wykorzystujące fale radiowe w twoim measy jakie podpinasz, powinno być odseparowane poprzez przedłużacz lub hub. np: kontroler measy.

3. Zmiana kanału na 13 nic Ci nie da jeżeli nieopodal będą pracowały na tym kanale inne urządzenia (Sprawdzić to możesz za pomocą programów wykrywających sieć wifi i podających jakie sieci i na jakim kanale pracują w tym te ukryte. Dobrze jest zmienić na kanał który jest nie zakłócany w miejscu pracy measy, najlepiej z odstępem 2 kanałów od innych lub w najgorszym wypadku tam gdzie ich ilość jest najmniejsza. Sprawdzać oczywiście w miejscu pracy measy. Najlepiej za pomocą pc ponieważ więcej wykryje)

jaki hub usb dziala na u2a bo nie chce wydawac niepotrzebnie kase jakies propozycje?

Każdy działa jeżeli jest sprawny.

Dobry hub to hub aktywnie zasilany (poprzez zasilacz oczywiście przykładowo o maksymalnym natężeniu prądu 1A (amper) i pracujący w standardzie usb 2.0

Więcej informacji uzyskasz w dziale MiniPC->Dyskusja ogólna.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dregov

Już odpowiedziałem w tym temacie więc proszę kierować pytania w dyskusji ogólnej a nawet do pomocy technicznej. Ten dział jest o romach wątek odnosi się do romu więc chyba to rozumiesz. :)

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupilem u2a juz zrootowanego mam twoje oprogramowanie w wersji 3.0 ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach.Czy bylaby mozliwosc zrobienia filmiku lub chociaz zdjec krok po kroku jak dokladnie wgrywac nowe oprogramowanie np 3.1 jak sie ukarze w listopadzie oraz jak wgrywac rozne oprogramowanie do naszego dongla?Ulatwiloby to napewno wielu osobom.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi