Skocz do zawartości
dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Rekomendowane odpowiedzi

dregov
    kupilem u2a juz zrootowanego mam twoje oprogramowanie w wersji 3.0

Po pierwsze dziwi mnie to że mój rom jest sprzedawany z measy nic o tym nie wiem. No chyba że kupiłeś od osoby prywatnej.

Czy bylaby mozliwosc zrobienia filmiku lub chociaz zdjec krok po kroku jak dokladnie wgrywac nowe oprogramowanie np 3.1

Po drugie jakbyś dokładnie przeczytał pierwszy post to w każdej wersji jest instrukcja wgrywania, a od wersji 3.0 fotoporada w pliku pdf.

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak od osoby prywatnej.Hmm... sciagnalem plik .zip i za pierwszym razem nie mialem tego pdfa tam dziwne.Sciagnalem jeszcze raz i faktycznie jest.Moze antyvir mi tego pdfa wywalil?W kompie nie mam hdmi jak podlaczyc przez usb czy jakas przejsciowke musze dokupic by u2a podlaczyc pod lapka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Raczej nie ma takiej możliwości, aby podłączyć pod laptopa. Musiał być mieć w nim obsługę wejścia android-> hdmi a masz hdmi->odbiornik tv, monitor. Lub tuner tv do pc z wejściem hdmi. Możesz podłączyć pod monitor który posiada hdmi.

No chyba że jest coś o czym nie wiem, ale to proszę pytać w innych działach :)

Dodałem informacje odnośnie problemów z romami w głównym poście. Już niedługo jak dobrze pójdzie wydam custom roma na wszystkie wersje urządzeń measy u2a i urządzeń ug802 za jednym zamachem :)

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzilem na swoim measy na ktorym byl problem z bootowaniem (2 pingwiny) i po lutowaniu odpowiedni rom rzeczywiscie zaczal dzialac z wifi, pozdrawiam gospodarza watku należą mu sie podziękowania. Z niecierpliwoscia czekam na zapowiedziany nowy rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

W tej chwili jestem w trakcie testowania jak dobrze, pójdzie wydam jedną wersję na wszystkie measy u2a, ug802 i mk 802 III. Oczywiście na nowym jądrze 3.0.36. Plan wydania grudzień. Wersja beta w listopadzie dla najbardziej aktywnych :). W listopadzie jeszcze aktualizacja do wersji 3.1

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj chcialem cos sobie wlaczyc na moim u2a i ku mojemu zaskoczeniu pojawily sie 2 pingwiny i dalej nic sie nie dzieje.Probowalem odlaczac od zasilania ale to nic nie dziala:( Co musze teraz zrobic?Mam wersje 3.0 wersja z przyciskiem Prosze o info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Wgraj od początku według opisów w głównym wątku mój rom.

Pisałeś że już miałeś roma 3.0 od kogoś, nie wiem co tam było że działało i przestało, możliwe że twoja ingerencja w pliki systemowe lub inny czynnik miał na to wpływ.

Pozdrawiam dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Na bieżąco wgrywam kolejne wersje, i cieszę się że ktoś taki jak Dregov ma w posiadaniu to właśnie urządzenie. jednakowosz odkąd mam wersję 3.0 pojawiły się problemy z zalukaj.tv. Oczywiście może to być zbieg okoliczności tylko , a sam problem jest z stronką. Finał jest taki że sporo filmów nie chce się uruchomić, a te które się uruchamiają to przycinają się i wywalają przeglądarkę. Próbuję z wieloma przeglądarkami które obsługują flasha (mozilla, skyfire i ta z roomu) i wszędzie jest ten sam problem. Ponadto problem jest np. w sopcast z przycinaniem się obrazu, pomimo fatalnej jakości. Na PC lub w telefonie (S3) oczywiście wszystko jest w lepszej kondycji (rozumiem różnice sprzętowe). Tylko mam wrażenie że bywało lepiej a teraz jest gorzej:<. Stąd mam pytanie czy jest szansa aby moje measy działało lepiej, czy mam rozglądać się za mocniejszą wtyczką. Dodatkowo nieustające problemy z klawiaturą RC12 (po paru minutach zaczyna wariować, pomaga wyjęcie akumulatorków - reset). Jeśli ktoś zna sposób na tą bolączkę to proszę o info na priv żeby nie zaśmiecać tego działu.

Pozdrawiam

bananza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dregov

Witam kolejna wersja jaką zamierzam wydać w grudniu beta w listopadzie, właśnie testuję i zauważyłem wzrost szybkości video i stabilności systemu widoczną gołym okiem np video z ipla na hd 720 działa płynnie co mnie miło zaskoczyło, wcześniej miałem problemy i na najniższej jakości to hulało. Mogę obiecać, że będzie bardziej wydajniejsza od poprzedników 1.0-3.1 :)

Dla tych którzy mają ochotę na testowanie moich wersji beta zapraszam na priv udostępnię wersję beta.

Proszę na info zamieścić jakie urządzenie posiadamy i chęć testowania :)

Pozatym wersja 2.1 na której tobie działało różni się od 3.0 w sposób który akurat nie powinien mieć wpływu na wydajność zalukaj.tv

Dodam info odnośnie wersji po wersji 3.1 jaką wydam:

Zmiany to przede wszystkim jądro 3.0.36 poprzednie wersje 3.0.8

Nowsza kompilacja systemu android sdk 17 na system wersji 4.2.2 poprzednie wersje sdk16, które były przeportowaną wersją kompilacji androida 4.1.1

Odnośnie flash to android w nowszych wersjach odchodzi od niego stawiając na html5

Pozdrawiam dregov

---------- Post dołączono o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

no wlasnie nic qrcze nie robilem samo sie cos skopalo:(

A wgrałeś od początku czy też zamierzasz? żadnej informacji nie podałeś przydatnej użytkownikom.

Pozdrawiam dregov

Edytowane przez dregov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi